• 20 Ekim 2018, 17:29:15

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Serbest Kürsü / Din görevlileri için merasim duaları
« Son İleti Gönderen: toprak 18 Mart 2018, 15:17:14 »
Din görevlilerine,nikah,sünnet,mevlid,hacı uğurlama,asker uğurlama gibi merasimlerde faydalı olabilecek  android uygulamayı telefonunuza indirerek yararlanabilirsiniz..
 uygulamayı telefonunuzda google play'e girerek ''dini merasim duaları'' araması yaparak indirebilirsiniz..yada
 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.merasim.dualar
2
Serbest Kürsü / Yemek duaları uygulaması
« Son İleti Gönderen: toprak 11 Ocak 2017, 13:51:06 »
Arkadaşlar yemek duaları android app ile bundan sonra ezbere bilmediğiniz yemek duaları her an yanınızda olacak..indirme linki google play srore
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yemek.dualar
3
Dini Program ve Dokümanlar / Android mevlid-i şerif uygulaması
« Son İleti Gönderen: toprak 09 Ocak 2017, 22:32:37 »
Arkadaşlar eğer mevlidi ezbere bilmiyorsanız tam sizin için bir uygulama!!! bütün mevlit bahirleri türkçe olarak bundan sonra telefonunuzda ...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mevlid&hl=tr
4
Serbest Kürsü / Mevlid-i şerif app
« Son İleti Gönderen: toprak 09 Ocak 2017, 22:29:43 »
Arkadaşlar eğer mevlidi ezbere bilmiyorsanız tam sizin için bir uygulama bütün mevlit bahirleri türkçe olarak bulunmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mevlid&hl=tr
5
Medeniyetler Tarihi / Ynt: İbraniler
« Son İleti Gönderen: MahmutAbdulRauf 17 Mart 2016, 17:54:38 »
İbrani kelimesinin kökenine dair birçok varsayım mevcut ama Ömer Faruk Harman hocanın daha ön planda tuttuğu izahata göre Hz. İbrahim'in büyük dedelerinden Eber'in isminden geliyor. (bkz: forum.imamhatipler.com) Yahudilere göre soyları Hz. İshak'a, öncesinde Hz. Yakup'a, öncesinde Hz. İbrahim'e kadar gidiyor. İbrani kavmiyle Yahudiliğin özdeşleşmesi de buradan ileri geliyor.
6
Türkçe meâl / Ynt: Haydi Herkes Kur'ân-ı Kerîm Okumaya
« Son İleti Gönderen: Rad 25 Aralık 2015, 22:39:39 »
Hoş Geldiniz.

ALLAH razı olsun. Değerli Dilnihad davete icabet ettiniz. Ve eskisi gibi devam inşALLAH.

Sorduğunuz sorunuzuda PM (özel mesaj ) olarak cevapayacağım.
7
Türkçe meâl / Ynt: Haydi Herkes Kur'ân-ı Kerîm Okumaya
« Son İleti Gönderen: Dilnihad 25 Aralık 2015, 16:28:18 »
Bismillah..

Çok vefalısınız, maşaALLAH... Geçen doğum günümde sizden gelen mail; beni hem şaşırttı, hem de tedirgin etti. Çünki, tanımadığım bir site benim bilgilerime nasıl ulaşmıştı. Üstelik inşirah da dahil üye olduğum tüm siteler teker teker kapanmıştı. Dün gelen maille, inşirahın isim değiştirmiş hali olduğunu görünce; hem rahatladım, hem de sevindim. Teşekkür ederim, gösterdiğiniz vefadan dolayı.

Davete icabet ettim. Mim abinin desteğiyle açılan ve biten sayfamdan selam vererek, sayfayı güncelliyorum. Üç seneyi doldurmuşuz. Sitenin ismi değişse de, sayfanın renginde ve görüntüsün de bir değişim yok. Bu yazdığım, eleştiri değil. Tam tersine. Yabancılamadım. Çok tanıdık. Özlemişim. Tek sorun siteyi canlandırıp hareketlendirebilecek misiniz? Kapanmadan önceki en büyük sorun buydu. Madem bu işe başladınız, yüce ALLAH; coşkunuzu, gayretinizi ve sabrınızı arttırsın. Başarı nasip etsin. Uzun ömürlü olsun. Amiiin...
8
Forumda Yetki / Yeni Gelen hocalarım Lütfen Dikkat.
« Son İleti Gönderen: Rad 24 Aralık 2015, 21:27:25 »
Selamun aleyküm.

Forumu En güzel şekli ile kullanabilmemiz için yapılması gerekenleri lütfen bize haber veriniz. Şu an Forumda yetki verilebilecek bilgi sahibi hocamlarım bizimle irtibata geçin lütfen.
9
Serbest Kürsü / Ankara onkoloji hastanesi osmanefendi mescidi subliminal mesajlar
« Son İleti Gönderen: kesmez 23 Aralık 2015, 12:04:59 »
Selamunaleykum.
Yakın zamanda hasta ziyareti için gittiğim onkoloji hastanesi mescidinde gördüğüm cam gravürleri imam efendiye söyledim imam bana kendisininde bilgisinin olduğunu üst makamları bilgilendirdiğini fakat bir gelişme olmadığını söyledi.

görülebilsin diye asıl kaynak resimide yükledim. Bu işi yapan kişi yani müellifi işin ustasıymış bir motifi hem simetrik yapmış hemde 3 tane motif sığdırmış.
Bu konuyu buraya açmamın  sebebi cami görevlileri olarak subiliminal mesajlara karşı uyanık olmanızı tavsiye etmektir. Çünkü namaz kılan müslümanlar için çok büyük bir kuşatma var. Bu kuşatmayı kırmakta en büyük görev size düşüyor. Ödülünüzde inşaALLAH büyük olacak. ALLAH yardımcınız olsun.
10
Allah (c.c.) / Ynt: işte gerçek dost ..
« Son İleti Gönderen: kesmez 23 Aralık 2015, 11:16:27 »
Şura 9 - "Yoksa onlar ALLAH’tan başka dostlar mı edindiler? Hâlbuki gerçek dost ALLAH’tır. O, ölüleri diriltir. O, her şeye hakkıyla gücü yetendir. "
Sayfa: [1] 2 3 ... 10