• 26 Nisan 2019, 15:34:10

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: yok artık diyecek söz bulamıyorum  (Okunma sayısı 563 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teşekkür 26
yok artık diyecek söz bulamıyorum
« : 28 Mart 2012, 14:14:40 »
Olay, Vladivostok'taki Russky Adası'nda, bir kişinin marketten aldığı domuz etinin bozuk olduğu şikayetiyle başladı.

Eti pişirirken farklı koktuğunu ve tadının da değişik olduğunu söyleyerek markete gelen adamın şikayeti dehşet verici olayın ortaya çıkmasını sağladı.

DOMUZ ETİ DİYEREK MARKETE SATTI

Polis soruşturması sonucu, adı açıklanmayan 35 yaşındaki yamyamın, birlikte votka içtiği arkadaşını öldürdüğü ve daha sonra da yediği ortaya çıktı. Arkadaşının bir bölümünü yiyen yamyan, ertesi gün geri kalan parçaların bir kısmını, domuz eti diyerek markete sattı.

'YİYECEK MEZE KALMAMIŞTI'

Olayın ortaya çıkmasıyla eve baskın düzenleyen polis, yamyamı yakaladı. Buzdolabında hâlâ arkadaşından parçalar olan yamyam, "votkanın yanında yiyecek meze kalmamıştı" dedi.

Şikayetçi olan müşterinin dışında başka kişilerin de marketten et satın aldığı ancak şikayetçi olmadıkları da belirlendi.
İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin; ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 63
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2012, 12:33:21 »
İsraf etmemiş adam...Üstelik ticari zeka sahibi..

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2012, 17:47:58 »
rusyaya birkaç defa gidip gelen bir arkadaşım var. işi icabı birkaç ay oralarda kalıp sora geliyor.
anlattıklarına bakılırsa rusya cumhuriyeti Resulullah efendimizin risaletinden önceki cahiliye devrinden çok daha beter bir zulüm hakim.
bunun rejimle falan çok da alakası yok. insanı bitmiş, bütün manevi unsurlarını kaybetmiş, ruhunu yitirmiş, et ve kemik yığını acınası bir hale bürünmüş.
kadın orada tam bir eşya hükmünde. aşağılanan, horlanan, evin içindeki bir kedi kadar sevgi beslenmeyen bir varlık haline getirilmiş.
erkekleri votka sarhoşu... ayık halini görmek çok kolay değil. tamamiyle nefisperest bir toplum.
insan bunları dinleyip öğrenince sahip kılındığımız islami değerlerin ne müthiş bir zenginlik olduğunu anlıyor, Rabbinize binlerce kez şükrediyorsunuz.
ben bu haberi okuduğumda çok da garipsemedim. öyle bir toplumdan bu tür davranışlar her zaman beklenebilir.
cahiliye demiştim, yahu cahiliyede inanın bu kadarı bile yoktu.
varın gerisini siz anlayın.
fakiriz, yoksuluz, falanız filanız... boşverin bunları.
Rabbim bize öyle bir zenginlik bahşetmiş ki paha biçilemez.
kıymetini bilip şükredelim.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 63
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2012, 16:08:53 »
Bir adet çuvaldız ...
Sadece insan eti yiyenmidir yamyam..?İnsanın şerefini ,hakkını yiyen ne o zaman..?!

Çevrimdışı BeSney

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teşekkür 35
  • Yek nefes;dü şükres
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2012, 12:37:31 »
Hay ALLAHım,geçenlerdede böyle bir haber çıkmıştı yine Rusyadan 6 arkadaşını yedi diye "ne yersen osun"şimdi insanmı bu şimdi içim bir tuhaf oldu :sad:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40