• 17 Haziran 2019, 17:43:20

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Dünyanın en zararlı 15 cep telefonu  (Okunma sayısı 1228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
Ynt: Dünyanın en zararlı 15 cep telefonu
« Yanıtla #15 : 22 Mart 2010, 02:23:21 »

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #16 : 22 Mart 2010, 02:29:13 »
evet, gördüğünüz gibi hemen her markadan telefon mevcut, bu zararlı olanlar içinde...
sadece en büyük markalardan "SAMSUNG"un ismi yok. çünkü samsung bu işe büyük değer veriyor ve bütün markalar içinde bu yönüyle en saygın firma...

samsung'un tercih edilmeye layık bir yönü daha var, o da türkiye dostu bir ülkenin (kore) firması olması. yani nokia gibi bir yahudi firması değil.

sanırım tercihlerimizde işin bi de bu yönünü "önceleyebilirsek" inanın bize en yakışan tutumu da sergilemiş oluruz.

insan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2010, 04:43:27 »

ALLAH razı olsun hocam, günümüzde yabana atılmıyacak bilğiler...
Bu "gösteriş merakı" teknoloji harikası makinaların bazılarına CEP TELEFONU  demek, hakaret olur..
Zira küçültülmüş teknoloji dünyası gibiler..
Yanlız SAMSUNG markası cep telefonları kullanıcılarına fazlaca sorun çıkarıyor..Dayanıklılık süresi maalesef oldukça düşük...Üstelik maddi olarak diğerleri ile hemen hemen aynı olan fiyatı ,elden çıkarmak istediğinizde ,diğerleri ile kıyaslanamayacak kadar düşüyor..Yani maddi olarak zarar veriyor..
Diğer yandan piyasada "çakma" diye tabir edilen Çin malı cep telefonları ,büyük ihtimalle burada gösterilen markalardan daha da tehlikelidir..Buna rağmen ,gençler tarafından büyük bir kullanım potansiyeline sahipler...
Şahsen cep telefonları ve zaraları ile işim olmaz.Cep telefonu kullanmayan ÖZGÜR azınlıktanım çünkü ...
Denemenizi tavsiye ederim !!!

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #18 : 23 Mart 2010, 08:16:35 »

Yanlız SAMSUNG markası cep telefonları kullanıcılarına fazlaca sorun çıkarıyor..
Şahsen cep telefonları ve zaraları ile işim olmaz.Cep telefonu kullanmayan ÖZGÜR azınlıktanım çünkü
Denemenizi tavsiye ederim !!!

abisi, samsung fiyatı düşük olan sürgülü modellerinde dediğiniz gibi kusurluydu. ayıp ettiler. özellikle -ilginçtir- dünyada yılın telefonu seçilen D900 modeli bunun en büyük örneğidir. benim de hiç sevmediğim bir modeldi. sürgüsü altı-yedi aydan sonra ağırlaşmaya başlıyordu. bir de kısa yoldan kâr etme amacıyla çıkardığı ucuz modelleren E250 modeli... berbat bir modeldi gerçekten, çok çabuk eskiyor gerçekten. ama hepsi o kadar. ama hepsi o kadar. nokia'nın beş para etmez bi sürü modeli yanında çok masum kalıyor aslında... fakat son bir yılda çıkardığı -özellikle dokunmatik- modellerde rakipsizdir. iki yıldır kullandığım U900 modeli hala ilk gün alınmış gibidir. bir de samsungun kullanımı diğer markalara göre çok daha kolaydır.
cep telefonu kullanmamanızı hiç yadırgamadım!
no avatar+no fenerbahçe+no cep telefonu
etti üç!  :yihu:
teknoloji meraklısı biri olmama rağmen uzun yıllar direndim ben de sizin gibi cep telefonu almamağa... fakat, bir defasında bu yüzden hac sınavlarını kaçırdığım için, öylesine zoruma gitti ki, o günün ertesinde gidip edindim bir tane... şayet cep telefonum olsaydı, o sınavlara girip bi iznillah o yıl hacca gidebilecektim... kısmet değilmiş... ve bazı durumlarda o kadar önem arzediyorki maalesef "özgür" olabilme şansımız olmuyor, olamıyor!

ama başkaları gibi konuşma hastası yahut oyuncakcılık merakım hiç yoktur. sadece gerekli zamanlarda ve sadece telefon olarak kullanıyorum. tabii bir de ilginç bir manzara gördüğümde fotoğraf için...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40