• 20 Ağustos 2019, 21:54:08

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Kılıçdaroğlu....  (Okunma sayısı 764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kir_pi

• !!!__Heyhat! Birileri duysun,akorda gelsin ritimler__!!
  • FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 6
  • !!!__Acıların Sineği__!!!
Kılıçdaroğlu....
« : 12 Eylül 2010, 19:15:07 »
Kılıçdaroğlu oy kullanamamış...

Düştü Recebinin diline:)))))))))))))))))

Avatarı resimlerden çaldım...Helal edin:))

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 15
Ynt: Kılıçdaroğlu....
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2010, 19:43:04 »
Haberin okuyunca çok şaşırmıştım...Bilinçli bir seçmen olamamış :)))))))))))
Bir  çiçekte gördügüm gülüşüne hasret bir ömür....
Bakışlarının  sızlattigi yüregime gömdüğüm
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnız sana özel  sözlerin anlamlarıyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı PuSuL@

• HAYAT DENİLEN AN ÜÇ NEFESLİK ZAMAN, BİRİNİ ALDIK BİRİNİ VERDİK.. SON NEFESTİR GERİYE KALAN...
  • TaLiP
  • **
  • Teşekkür 0
  • Yarab, Hak Söz Eyle Bird'imi... (...!)
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2010, 21:11:12 »
yahu siz oy kullanamamış diyorsunuz adam kayıp herkes kemal kılıcdaroglunu arıyor
görenlerin, duyanların, bilenlerin,    yeni. ANAYASA NAMINA TUTUP GETİRMELERİ RİCA OLUNUR  :anlamadim:

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 15
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2010, 21:16:30 »
Elma desinler çıkar :)))))) Yada HAYIR çıktı desinler :)))))))))
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnız sana özel  sözlerin anlamlarıyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı kasım

• غرف خاصة
  • TaLiP
  • **
  • Teşekkür 2
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2010, 22:11:37 »
 Bunu paylaşmasam ayıp olurdu :))

Twitter'da Kılıçdaroğlu geyikleri dönüyor 

* BDP'den son dakika açıklaması: Kılıçdaroğlu'na oy kullanmaması yönünde herhangi bir baskıda bulunmadık!!!

* BDP'den yeni açıklama: Kılıçdaroğlu'nun boykot edeceğini bilseydik seçim ittifakı yapardık.

* Türk Siyasal Hayatı seni hiç unutmayacak KK ve aylarca meydanlarda coşan oy sandığına koşamayan genel başkan olarak biz de unutmayacağız..

* CHP referandumun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidecekmiş. "Bizim başkan oy veremedi sayılmaz" diyolarmış..

* Kemalin dediğini yap yaptığını yapma :)

* şimdi recep bey demez mi, "daha oy kullanmayı bile beceremeyen adam ülke yönetimine talip oluyo" diye... haksız mı yani?

* sayın KILIÇDAROĞLU ne yapıp yapın sandığa gidin deyip de, kendin sandığa gidemeyişini hangi mizah dergisine havale edeceksin?

* KK ve eşi evdelerdir. eşi elma portakal soyuyordur. KK: Soy da ver hanım. Eşi: Sus bi oy bile veremedin, yok sana elma melma!

* Kılıçdaroğlunun oy kullanamamasını CHP Hayır diyerek yalanladı, KK ise bu konuyu arkadaşlarım araştırıyor rapor hazırlanacak, çözeriz dedi.

* KK oy kullanmaması (doğruysa) siyasal intihara yakın bir olay. Nasıl yani ya? Meydanlarda bağır çağır sonra sandığa gitme...

* acaba KK dünkü maçtan çok etkilenip son salisede oy kullanarak kahraman olacağınımı sanıyo:S

* KK'ye gelsin bu şarkı: oy oy oy oy oyyy oyy aman!

* KK hayırsız çıktı! Madem oy kullanmayacaktın niye meydanlarda nutuk attın o zaman. Soyadını Kılıçdaroylu olarak değiştirebilirsin

* KK'nın bu şekilde oy kullanamaması Türk demokrasisinin hali açısından da çok üzücü..CHP'de birileri hesabını verse bari..

* oy'una sahip çıkamayan kk, bir ülkeye nasil sahip cıkabilir ALLAH askına

* iyi güzel de bu KK oy kullanamadığını bugün mü keşfetti? nerde benim seçmen kağıdım demedi mi?

* Ama sabah Ankara'da oy kullanacak dediler KK için, olmadı yani. Sen o ka hayır mitingi yap bir hayır'ı esirge, hayır'sız insan.

Sezonun asist kralı kemal kılıçdaroğlu konuştu; "atmaktan çok attırmayı seviyorum"

Kılıçdaroğlu "Hayır" lısını yaptı oy kullanmadı...

BDP'den son dakika açıklaması: Kılıçdaroğlu'na oy kullanmaması yönünde herhangi bir baskıda bulunmadık!!!"

Bu gün çok güldüm. ALLAH sonumu hayır getire :)

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 15
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2010, 22:17:53 »
Siz benden hızlı davrandınız  :))

insan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2010, 22:27:37 »

CHP yönetimi değişmeli..
Kılıçtaroğlu'nun kontrolü CHP ihtiyar heyetinin elinde..Bunaklar kurulu YSK ya göre  Kılıçtaroğlunun seçim yapabilme yetisi olabildiği yönündeki zanlarını  boşa çıkardı..Madem adamı istediğiniz gibi yönlendiriyosunuz işinizi SAVsaklamadan yapın ..Kılçtaroğlu'na bugün yapacakları listesini eksik veren ihtiyar heyeti suçlu..

Çevrimdışı ~AksA~

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teşekkür 4
  • Edeb Ya Hû....
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2010, 23:11:13 »
Aylardir meydanlarda "HAYIR" da HAYIR diye kendini parcalayan,ama referandumda "HAYIR" diyemeyen bir parti lideri olarak tarih yazdi bugün Kilicdaroglu   :haha:

Eeeee ALLAH in sopasi yok degil ya  :heheheh: :heheheh: :heheheh:

Insan kardesim birak yönetim falan degismesin,sol kesimin lideri olarak Kilicdaroglu´nu bulmusuz da daha ne isteriz...Hem sayesinde gülüyoruz iste fena mi    :heheheh:

Çevrimdışı kir_pi

• FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 6
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2010, 00:32:52 »
Duyumlara göre Davos' a yerleşmiş, başbakan oraya bi daa gitmiyeceğine sözvermişti çünkü... :haha: :haha: :haha:

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 15
« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2010, 08:27:57 »
Kir-pi ALLAH iyliğini versin ))))))))))))))

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #10 : 13 Eylül 2010, 08:50:15 »
başbelâsı kir-pi, ne uğraşıp duruyon garibanla...  :yihu:
adam zaten abondone olmuş, bi de sen vurup duruyon kafasına kafasına be!  :haha:

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Çevrimdışı kir_pi

• FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 6
« Yanıtla #11 : 14 Eylül 2010, 20:40:11 »
Baş belası falan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....Hiçç üstüme alınmıyorum. :yihu: :yihu:
Ben vurmuyorum abi onlara söylemek uygun olurmu bilmiyorum ama ALLAH'ın sopası tam olarak onlara isabet etti...

Bu arada nick neden değiştin ki abi senin nick gayet size yakışıyordu..
Gerçi buda yakışmış ama alışkanlıklar işte..
Tebdili nickte ferahlık vardır diyenlerdesiniz yani...Ehhh eskiye dönmenizi bekleyenlerdenim haberiniz ola...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40