• 30 Mayıs 2020, 01:48:02

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Today...  (Okunma sayısı 336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
Today...
« : 03 Ocak 2013, 08:38:32 »
Today...

Kulaðýnda mp3 player, Rihanna’nýn “Where have you been”ini dinliyor ve bir yandan da Christmas için süslenen sokaklara bakýyordu. Birkaç adam daha þimdiden Aziz Nicholas’ý temsil eden kýyafetler içine girmiþti. Yine hemen her vitrin kýrmýzý külahlar, kýrmýzý mumlar, kýzak çeken geyikler, hediye çoraplarý; mumlar, minik çanlar, yeþil çamlar ve Noel Baba maskotlarýyla yeniden düzenlenmiþti...

Acýkmýþtý. Caný Mc Donalds’da bir Big mac çekti, ama içerisi çok kalabalýktý. Sokaðýn karþýsýna geçti. Önce Burger King’de whopper, sonra üzerine double fruit waffle yedi. Karný iyice doymuþtu ve þimdi Starbucks’da espresso içiyordu...
*
Eve geldi. Orijinal kâðýt olarak hole tabandan tavana kadar Eiffel Tower döþenmiþti. Köþede bir Özgürlük Anýtý heykeli vardý ve havaya Enrique Iglesias’dan soft bir slow yayýlýyordu... Ugg botlarýný çýkardý, Tommy montunu portmantoya astý. East Pack’in çantasýný pufa býraktý. Sonra da üzerindeki Polo kazak ile Quicksilver’larýndan rahat birini deðiþtirdi.

Duvarlarda Justin Bieber, Madonna ve David Beckham’ýn seçilmiþ posterleri vardý. En eski oyuncaklarý Barbie ve erkek arkadaþý Ken ise, iþte hâlâ odasýnda durmaktaydýlar.
*
Salona geçti. Çocukluðundan beri Tom and Jerry, Heidi, Pinokyo, Casper, Spider Man, Ýron Man ve Walt Disney’in Micky Mouse’dan baþlayarak bütün serilerini ezberlemiþti... Þimdilerdeyse favorisi South Park’tý... Ýzlediði dizilerin baþýnda; How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Revolution... Ve Ellen DeGeneres Show geliyordu...

Twilight, New Moon, Eclipse’yi okumuþtu. Serinin dördüncüsü Breaking Down ise sehpanýn üzerindeydi ve arasýnda bir yerlerde ayýraç duruyordu.

Koltuða oturup arkasýna yaslandý...

“Ben Türk’üm. Türkiye’de yaþýyorum. Hani bizim kahramanlarýmýz? Nerede bizim markalarýmýz” diye düþünmek, aklýna bile gelmedi!

Alıntı
Muammer ERKUL

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

There are no comments for this topic. Do you want to be the first?