• 05 Nisan 2020, 22:47:41

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu  (Okunma sayısı 40543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #525 : 30 Ekim 2012, 07:34:16 »

Sen nasýlsýn insan kardeþim.. Aslýnda tuhaf hissettim biliyor musun..
Aynen býraktýðým gibi buldum burayý.. Ne eksik ne fazla..
Ýlginç doðrusu.. Özlemiþim...

Hamd olsun bu günümüze Zerre kardeþim...Özlem güzeldir, hele karþýlýðý varsa..
Bazý kardeþlerimizin isimlerini göremiyoruz, özlemlerini hissediyoruz doðrusu..Biliyoruz ki, samimi kalpler ile sohbetler ettik o kardeþlerimizle..Bazen konulara göz gezdirirken isimlerini yad ediyoruz içimizden...dualar gönderiyoruz ayný samimi yürekle fikren tanýdýðýmýz kardeþlerimize..
Ne diyelim ,hayr olsun...Hayýrlý insanlarla kesiþsin yollarýmýz..Hayýrlý insanlar yoldaþ olsun yolumuz da...

Çevrimdışı ZeRRe

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 5
  • KOZMÝK BÖCEK..
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #526 : 30 Ekim 2012, 09:25:12 »
Hamd olsun bu günümüze Zerre kardeþim...Özlem güzeldir, hele karþýlýðý varsa..
Bazý kardeþlerimizin isimlerini göremiyoruz, özlemlerini hissediyoruz doðrusu..Biliyoruz ki, samimi kalpler ile sohbetler ettik o kardeþlerimizle..Bazen konulara göz gezdirirken isimlerini yad ediyoruz içimizden...dualar gönderiyoruz ayný samimi yürekle fikren tanýdýðýmýz kardeþlerimize..
Ne diyelim ,hayr olsun...Hayýrlý insanlarla kesiþsin yollarýmýz..Hayýrlý insanlar yoldaþ olsun yolumuz da...

Amiiin.. amiiin.. amiiinn. 
Býrakýn sanal alemi, gerçek hayatta da gidiþler olmuyor mu.. Önemli olan dönüþler sanýrým..
Tabii, gidenin deðilde, geride kalanýn duygularý, hisleri önemli olan..
Ben þahsen þu an bunu düþünüp, vicdan azabý duyuyorum ya, o da ayrý konu..
Ama inan hafifletici sebeplerim var..
 pes ettim pes ettim pes ettim  hihi hihi hihi
Bir bebek bekliyorum ve Sanýrým 13 gün sonra kavuþacaðým artýk ona..
Çoook zor aþamalardan geçerek geldik bu güne..
Çoook zorluklar çektik.. Þu an ise, son günlerimiz olmasý sebebiyle daha zordayýz ama
hamdolsun günleri tamamladýk inþaALLAH..
Dualarýnýza da talibiz ayný zamanda....
(Affedildim mi acaba?)  buyrun efendim
    << Görüyorum ki; evleriniz Rum Kayzeri'nin evlerine... Lükse hayranlýðýnýz Kisra'nýn tutumuna... Servet peþinde koþmanýz, Karun'un anlayýþýna... Saltanatýnýz Firavun saltanatýn... Nefsleriniz Ebu Cehil nefsine... Gururunuz Ebrehe'nin gururuna... Yaþayýþýnýz sefillerin yaþayýþýna benziyor...
ALLAH için söyleyin bana..  MUHAMMEDi' den olanlar nerede?..>> 

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #527 : 30 Ekim 2012, 13:49:36 »
selamun aleykum,
cümle arkadaþlara, kardeþlerime merhabalar.
zorlu bir ameliyat geçirdim, aylarca yataða mahküm bir halde olucam.
müþteki deðilim, Rabbimin bir imtihaný olarak bekleyeceðim bu süreyi.
þu an bile sürünerek size bu satýrlarý yazabilmek için geldim.
hakkýnýzý helal edin, birgün tam saðlýðýma kavuþmayý Rabbim kýsmet buyurursa inþaALLAH, sizinle beraber olabileceðiz.
þimdilik ALLAHa emanet olun, kalýn saðlýcakla.

zerre abla hoþgeldin bu arada. özlemiþtik sizi.

buralar size emanet, ara bir selamýnýzý bile yazsanýz yeter.
hocam ALLAH þifa versin ÝnþaALLAH.
Alıntı
Çoook zorluklar çektik.. Þu an ise, son günlerimiz olmasý sebebiyle daha zordayýz ama
Zerre kardeþim ALLAH zorlarýnýzý kolay etsin .Küçük kardeþimizde salih/salihalardan olur ÝnþaALLAH

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #528 : 30 Ekim 2012, 18:25:56 »

Býrakýn sanal alemi, gerçek hayatta da gidiþler olmuyor mu.. Önemli olan dönüþler sanýrým..
Tabii, gidenin deðilde, geride kalanýn duygularý, hisleri önemli olan..
Ben þahsen þu an bunu düþünüp, vicdan azabý duyuyorum ya, o da ayrý konu..
Ama inan hafifletici sebeplerim var..

Hayat tek..sanalý gerçeði diye ayrým yok bizde..Ýnsan bu..gidiþi de dönüþü de hayr olsun..Ýnsan gitti diye gadaplanmak olmaz ki...Bazen giden daha çok acýr kalana nispetle..Gidenlere darýlmayýz ALLAHýn izniyle..Bizden iyilerine ulaþtýrsýn ALLAH cümle kardeþlerimi inþaALLAH..

Bebek...:)Ýnsana ister istemez tebessüm ettiriyor..Bayramdan önce bir kardeþimden daha güzel haberler aldým..ALLAH cümle kardeþlerime hayýrlý saðlýklý evlat-lar- versin inþaALLAH..en az üç takýntýsý olanlardanýz daa..4-5-6-...ALLAAAHH...RABBÝM ümmeti Muhammed-in sayýsýný arttýrsýn..RABBÝM kardeþlerime evlat hasreti çektirmesin..
Zerre kardeþim ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun..Saðlýklý, mutlu, huzurlu, hayýrlý uzun bir ömür sürün sevdiklerinizle, geniþ ailenizle...ÝnþaALLAH..
 :gul[1]:

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #529 : 30 Ekim 2012, 18:29:23 »
hocam ALLAH þifa versin ÝnþaALLAH.

Zerre kardeþim ALLAH zorlarýnýzý kolay etsin .Küçük kardeþimizde salih/salihalardan olur ÝnþaALLAH

Garibim kardeþim...gördüm kine sizi..sobe..

Çevrimdışı ZeRRe

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 5
  • KOZMÝK BÖCEK..
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #530 : 30 Ekim 2012, 19:30:13 »
hocam ALLAH þifa versin ÝnþaALLAH. Zerre kardeþim ALLAH zorlarýnýzý kolay etsin .Küçük kardeþimizde salih/salihalardan olur ÝnþaALLAH

Amiiin , inþaALLAH.. Tek temennimiz, dileðimiz , duamýz budur.. Bu yolda yetiþtirme iþinde anneye düþen payý tahmin ediyorsunuzdur.. Rabb'im utandýrmasýn.. Kolaylaþtýrsýn inþaALLAH.. Yolunda asker eylesin onlarý da, ebeveynleri olan bizleride..
    << Görüyorum ki; evleriniz Rum Kayzeri'nin evlerine... Lükse hayranlýðýnýz Kisra'nýn tutumuna... Servet peþinde koþmanýz, Karun'un anlayýþýna... Saltanatýnýz Firavun saltanatýn... Nefsleriniz Ebu Cehil nefsine... Gururunuz Ebrehe'nin gururuna... Yaþayýþýnýz sefillerin yaþayýþýna benziyor...

Çevrimdışı ZeRRe

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 5
  • KOZMÝK BÖCEK..
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #531 : 30 Ekim 2012, 19:35:03 »
Hayat tek..sanalý gerçeði diye ayrým yok bizde..Ýnsan bu..gidiþi de dönüþü de hayr olsun..Ýnsan gitti diye gadaplanmak olmaz ki...Bazen giden daha çok acýr kalana nispetle..Gidenlere darýlmayýz ALLAHýn izniyle..Bizden iyilerine ulaþtýrsýn ALLAH cümle kardeþlerimi inþaALLAH..

Bebek...:)Ýnsana ister istemez tebessüm ettiriyor..Bayramdan önce bir kardeþimden daha güzel haberler aldým..ALLAH cümle kardeþlerime hayýrlý saðlýklý evlat-lar- versin inþaALLAH..en az üç takýntýsý olanlardanýz daa..4-5-6-...ALLAAAHH...RABBÝM ümmeti Muhammed-in sayýsýný arttýrsýn..RABBÝM kardeþlerime evlat hasreti çektirmesin..
Zerre kardeþim ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun..Saðlýklý, mutlu, huzurlu, hayýrlý uzun bir ömür sürün sevdiklerinizle, geniþ ailenizle...ÝnþaALLAH..
 :gul[1]:

Ben giden açýsýndan bakýyorum þu an , zira o konumda olduðumdan ve hissettiðim suçluluk duygusundan..  Tabii bazen roller deðiþir.. Giden daha çok acý çeker..  Rabb'im acý verici gidiþ- geliþlerden korusun hepimizi..

Dualarýnýz için ALLAH razý olsun kardeþim.. Tüm müslüman kardeþlerimi,n gönlüne göre versin.. Gönüllerinde olaný , hayýr eyleyip, nasip etsin.. Tüm zorluklarý kolaylaþtýrsýn..

E hadi dua etmiþken, devam edeyim bari.. Tüm bekarlara da en kýsa zamanda hayýrlý salih/ saliha eþler nasip etsin.. Ahiret arkadaþlarýmýzý, bizicennete götüren yolda yoldaþ eylesin..

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #532 : 30 Ekim 2012, 22:03:54 »

Alıntı
   Garibim kardeþim...gördüm kine sizi..sobe..     
:)
ALLAH da sizi gözetsin ÝnþaALLAH  :gul[1]:

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #533 : 30 Ekim 2012, 22:08:16 »
Amiiin , inþaALLAH.. Tek temennimiz, dileðimiz , duamýz budur.. Bu yolda yetiþtirme iþinde anneye düþen payý tahmin ediyorsunuzdur.. Rabb'im utandýrmasýn.. Kolaylaþtýrsýn inþaALLAH.. Yolunda asker eylesin onlarý da, ebeveynleri olan bizleride..
Amin.duanýz müstecab olsun.ben bu halinizde sizden dua istesem geri çevrilmez ÝnþaALLAH

Çevrimdışı ZeRRe

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 5
  • KOZMÝK BÖCEK..
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #534 : 31 Ekim 2012, 15:53:36 »
Amin.duanýz müstecab olsun.ben bu halinizde sizden dua istesem geri çevrilmez ÝnþaALLAH

Aman garip kardeþim ne demek.. Her zaman duacýnýzým..

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #535 : 31 Ekim 2012, 20:53:50 »
Aman garip kardeþim ne demek.. Her zaman duacýnýzým..
ALLAH razý olsun kardeþim

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #536 : 31 Ekim 2012, 23:20:30 »
tekrar selamun aleykum,
bayram öyle güzel hareket getirmiþ ki buraya, inanýlmaz sevindim.
ayakta zor durduðum için her yazýlaný tam okuyamadým, ama geçmiþ günlerin yadýyla herþeyi anladým, hissettim.

abisi, yav sen bela mýsýn nesin, nerden koydun o tatlýyý oraya, çocuðu gece gece tatlýcýya yollattýn! :)
ve aldýrdým da, tam dört tane yolladým gitti...
kitaplara gelince, mümkün mertebe okumaða çalýþýyorum. ama en çok da telefonuma indirdiðim kur'an ve hadis programlarýndan okumaða çalýþýyorum. en çok zevki onlardan alýyorum çünkü.

bu arada sevgili zerre abla çektiðiniz bütün zahmetlerin meyvesine kavuþmaða az kalmýþ, mevlam onu size baðýþlasýn, hayýrlý uzun ömürler ve sýhhat baðýþlasýn. çok sevindim, yeðenime iyi bakýn olur mu?!

garip hocam sizi de çok özlemiþtik, sevindim tekrar görebildðime...

sevgiyle kalýn, ALLAHa emanet olun.

binbir zorlukla yazdýðým bu satýrlardan sora tekrar yataðýma dönüyorum, bi türlü gelmeyen sabahlarý beklemek için.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #537 : 01 Kasım 2012, 00:18:15 »
tekrar selamun aleykum,
abisi, yav sen bela mýsýn nesin, nerden koydun o tatlýyý oraya, çocuðu gece gece tatlýcýya yollattýn! :)
ve aldýrdým da, tam dört tane yolladým gitti...
kitaplara gelince, mümkün mertebe okumaða çalýþýyorum. ama en çok da telefonuma indirdiðim kur'an ve hadis programlarýndan okumaða çalýþýyorum. en çok zevki onlardan alýyorum çünkü.

Aleyküm Selam hocam..
Üzerinize afiyet abisi, az bi þey gýcýkýmsýyýzdýr..Þu týngýr mýngýr yuvarlanan tatlýgiller, afiyet þifa olsun hocam..
Elektronik okumalar bize göre deðil..Biz kiyat kokusu severiz..elde kalem satýr altýný cýzdýrmayý falan...eski kafa abisi neylesin..

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #538 : 01 Kasım 2012, 00:35:56 »
Rabbimiz acil þifalar ihsan etsin!

Vee "dilerim" kardeþimi de gördük hamd olsun..Nasýlsýnýz kardeþim..?Saglýk ve afiyetiniz yerindedir inþaALLAH..?Almanca dersleri ne alemde kardeþim..?
ÝnþaALLAH yanlýþ hatýrlamýyorumdur..Almanca dersleri alýyordunuz deðil mi..?

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #539 : 01 Kasım 2012, 00:41:14 »
Rabbim acil þifalar versin, Þafi ismi þerifi ile tecelli etsin.
Arada, müsait olduðunuzda girip durumunuz hakkýnda bizi haberdar edersiniz inþALLAH.

Hýýýmmm...Geda kardeþimi tanýyorumdur deðil mi..?Tanýyormuþum sanki ,bildik bir yürek atýþý hissi oluþtu biz de..!