• 15 Temmuz 2020, 10:51:58

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu  (Okunma sayısı 41985 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #360 : 14 Ağustos 2011, 15:18:19 »
Mardin merkezde terör olaylarý yoktur.. Altýný çizerim..Köyleri ilçelerinde olabilir.. Batýda da var..Derin mevzu..

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #361 : 14 Ağustos 2011, 15:22:20 »
merkezdede oluyor tutupda þehrin göbeðinde güpe gündüz olmuyor tabi gece yapýyorlar yapacaklarýný bundan 3 sene önce mardin merkez polis lojmanlarýný yakýnlarýnda bir polis ekibini yaylým ateþine tutdular ve bir polisimiz þehit olmuþdu arþiflere bir bak istersen
Ýnsanlarla yüzyüze konuþarak her sorunu halledebilirsin; ama bazý insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuþacaðýný bilemezsin.

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #362 : 14 Ağustos 2011, 15:26:51 »
yanlýþ anlama beni kardeþim sakýn törör heryerde var tabiki fakat doðu ve güney doðuda daha fazla ve geçtiðimiz senelere nazaran bu sene ikiye katladý yoksa mardin çok güzel biryer herkesin gidip gezmesini dilerim benim kýzým doðdu orda istesem ankar7a çankaya yazdýra bilirdim nufusunu fakat ben mardin kalmasýný istedim ve kýzým mardinli oldu :cicek2:
Ýnsanlarla yüzyüze konuþarak her sorunu halledebilirsin; ama bazý insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuþacaðýný bilemezsin.

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #363 : 14 Ağustos 2011, 15:27:27 »
Doðrudur.. Olayýn baþka iç yüzü de var.. bura ne konuþulacak yeri ne de zamanýdýr.. o yüzden susuyorumm... :sustum:

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #364 : 14 Ağustos 2011, 15:30:50 »
yanlýþ anlama beni kardeþim sakýn törör heryerde var tabiki fakat doðu ve güney doðuda daha fazla ve geçtiðimiz senelere nazaran bu sene ikiye katladý yoksa mardin çok güzel biryer herkesin gidip gezmesini dilerim benim kýzým doðdu orda istesem ankar7a çankaya yazdýra bilirdim nufusunu fakat ben mardin kalmasýný istedim ve kýzým mardinli oldu :cicek2:

ALLAH baðýþlasýn.. Sevindim hemþerim olmuþ ))) Can ALLAHtan verilen bir lutuf.. Ne diyebilirim .. Dilerim nihayete erer.. Ama zor.Daha çok kan dökülür.. Vatan saðolsun diyorlar ama... Yazýk o canlara.. kýnalý kuzulara...Bülent Ersoy bi roportajýnda demiþ ki .. ne diosunuz vatan saðolsun saðolsun .. benim oðlum olsa askere göndermem demiþ sanýrým...Haklý bi bakýma.Sað gönder ölüsü gelsin..Ne acý : (((ALLAH korusun hepsini..Size de büyük geçmiþ olsun ablacým..

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #365 : 14 Ağustos 2011, 15:32:00 »
en iyisi susmak  heralde istemeden kýrdýysam hakkýný helal et kardeþim ben unutamacaðým en güzel komþuluðu ve dostluðu mardinde yaþadým buda bir gerçek :cicek1:

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #366 : 14 Ağustos 2011, 15:37:37 »
en iyisi susmak  heralde istemeden kýrdýysam hakkýný helal et kardeþim ben unutamacaðým en güzel komþuluðu ve dostluðu mardinde yaþadým buda bir gerçek :cicek1:

Yok est.kýrmadýnýz..Evet komþuluklarý iyidir..hele ki yabancýya çok iyi davranýr mardin halký..  :cicek2:

Saygýlar sevgiler.. :)
Dilerim yeni yerinizde rahat edersiniz..

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #367 : 14 Ağustos 2011, 19:07:14 »
affe abla hoþ geldiniz, yoktunuz siz de epeydir. tayininiz mi çýktý abla?!
sanki þu an rahat bir yerdesiniz gibi hissettim nedense!
umarým öyledir.
rusenim derin mevzulara girmekten son anda caymýþ ya, size þunu söyleyim. bu lanet olasý terör bitecek. merak etmeyin az kaldý.
asýl o terörü besleyen ergenekon itlerinin hükmü kalmayýnca bitecek onlarda. ordumuz onlardan kurtarýlýyor artýk, gerçek sahiplerine, milletine ve onun deðerlerine saygý duyan evlatlarýnýn hakimiyetine tam olarak geçtiðinde bu iþ de bitmiþ demektir. bi iznillah.

hele bi de þimdi polis özel kuvvetleri ihdas ediliyor ki, terörist çakallar bundan böyle karþýlarýnda onbeþ günlük eðitimiyle daða kurban olarak gönderilmiþ acemi çocuklarýmýzý deðil, kendinden daha üstün þart ve zeminlerde savaþabilecek profesyoneller görünce bakalým ne yapacak o zaman.

bekleyin, yakýndýr güzel günler inþaALLAH. ben çok üimtvarým.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #368 : 14 Ağustos 2011, 19:37:12 »
Saðolasýnýz MiM hocam tayýnýmýz çýktý balýkkesirdeyiz güzel yeþillikle iç içe bir yer inþALLAH rusenim kardeþimi kýrmamýþýmdýr benide biraz madur görün geldiðimiz yerden çok daðýlmýþ bir vaziyette  geldik toparlanmaya çalýþýyoruz pskolojik olarak ülkemin her karýþ topraðý güzeldir birde bu ülkeyi böylmeye çalýþan o hayinler olmasa

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #369 : 14 Ağustos 2011, 19:40:56 »
yok yok abla merak etme, kýrýlmamýþtýr eminim. yazmýþta zaten.

ha bu arada biþey söyleyim, mardin hayatým boyunca en çok merak ettiðim kentlerin baþýnda gelir. bi türlü gidip görebilmek kýsmet olmadý. türkiyenin en otantik ve orjinal bir þehri olduðunu biliyorum ya, terörist çakallar umarým ki orayý da yaþanýr olmaktan çýkarmazlar gerçekten.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #370 : 14 Ağustos 2011, 20:44:01 »
Beklerim inþALLAH... Kýrýlmadým Affe..kýrýlmam dostlarýma ben.. ÝnþALLAH güzel günler yaþarsýnýz..Korkmuþsunuz belli...Güzel tarihi bi yer mardin..Davetlimsiniz... :cicek1:

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #371 : 14 Ağustos 2011, 21:21:00 »
gezmek için mutlaka gidilip görünecek bir yer hele beyaz su diye bir yer var çölün ortasýnda bir cennet tarih kokuyor resmen ilerde sadece gezmek için tekrar gitmeyi çok isterim :cicek2:

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #372 : 14 Ağustos 2011, 21:47:54 »
ßekLerim Ablasý... :cicek1:VALLAHi Mardin'deyim kaç senedir..Beyaz Su'ya gitmedim doðrusu: )

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #373 : 14 Ağustos 2011, 23:02:50 »
hele bu sýcaklarda tahmin ediyorum yanýyordur mardin beyazsuya git ayaklarýn suya deðerek iftarýný aç serin serin piknik yeri ama ben hiçbiryerde görmemiþdim öyle güzel biryer en kýsazamanda gitmeni tavsiye ederim  :cicek2:

Çevrimdışı Rusenim

• MoR ZaMßaK
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 11
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #374 : 14 Ağustos 2011, 23:05:36 »
hele bu sýcaklarda tahmin ediyorum yanýyordur mardin beyazsuya git ayaklarýn suya deðerek iftarýný aç serin serin piknik yeri ama ben hiçbiryerde görmemiþdim öyle güzel biryer en kýsazamanda gitmeni tavsiye ederim  :cicek2:

Evet fena sýcak var.. Sabrediyoruz :) Ooohh ne güzel olur.. Çok güzel diyorlar orasý için..ÝnþALLAH ailemle gideriz.. bu aralar zor.. Kardeþimin bebeði olacak oraya doðru gideceðiz.. :)