• 29 Mayıs 2020, 13:57:41

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu  (Okunma sayısı 41188 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #435 : 18 Ekim 2011, 20:01:58 »
Selam var...üstümde kalmasýn..

Cenan kardeþimin garip abi "abi kardeþimin hitabý" ve bütün kardeþlerine selamý var..
Ayýn 26 sýnda nasip olursa hac için yola çýkacakmýþ kardeþimiz..
Herbirimiz için o mübarek mekanlarda inþaALLAH dua edeceðini söyledi..
ÝnþaALLAH nasip olur gider ..Ýnanýyorum bizleri unutmaz ..Dualarýnda yürekten yer verir cümlemize..
 :gul[1]:

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #436 : 19 Ekim 2011, 09:45:18 »
Ve Aleyhisselam
ALLAH teala mübarek kýlsýn.Temizlenerek dönmeyi nasib müesser eylesin.maðfurin cümlesine ilhak eylesin.
ÝnþaALLAH beytullahý gördüðünde aklýna geliriz.    :gul[1]:

Çevrimdışı Cecenyam

• غرف خاصة
  • TaLiP
  • **
  • Teþekkür 2
  • Sabýr, savaþ, zafer... Adým Müslüman
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #437 : 20 Ekim 2011, 13:17:38 »
Selam var...üstümde kalmasýn..

Cenan kardeþimin garip abi "abi kardeþimin hitabý" ve bütün kardeþlerine selamý var..
Ayýn 26 sýnda nasip olursa hac için yola çýkacakmýþ kardeþimiz..
Herbirimiz için o mübarek mekanlarda inþaALLAH dua edeceðini söyledi..
ÝnþaALLAH nasip olur gider ..Ýnanýyorum bizleri unutmaz ..Dualarýnda yürekten yer verir cümlemize..

Ve aleykum selam
MaþaALLAH, bizlere de hassaten adýmýzý anarak dua ederse çok memnun oluruz. Görüþürsen iletirsin inþaALLAH.

Çevrimdışı ZeRRe

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 5
  • KOZMÝK BÖCEK..
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #438 : 21 Ekim 2011, 19:33:15 »
Keþke siteye bir uðrayýp, helalleþseydi herkesle..
Bizde onu dualarla uðurlasaydýk..

Rabb'im yolunu açýk etsin..
Tertemiz eylesin..
Hayýrlý olsun..
    << Görüyorum ki; evleriniz Rum Kayzeri'nin evlerine... Lükse hayranlýðýnýz Kisra'nýn tutumuna... Servet peþinde koþmanýz, Karun'un anlayýþýna... Saltanatýnýz Firavun saltanatýn... Nefsleriniz Ebu Cehil nefsine... Gururunuz Ebrehe'nin gururuna... Yaþayýþýnýz sefillerin yaþayýþýna benziyor...
ALLAH için söyleyin bana..  MUHAMMEDi' den olanlar nerede?..>> 

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #439 : 28 Ekim 2011, 11:26:05 »
Kayýptýr ARANIYOR..

Garip kardeþimi görüþ mesafesinden kaybettik..Kendisinin Ýnþirah ailesine bi görünmesini talep etmekteyiz..

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #440 : 28 Ekim 2011, 11:58:12 »

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #441 : 29 Ekim 2011, 00:28:49 »

Kendime Not..Ýsterken geniþ düþün..

Garip kardeþim"sohbet"ine de kavuþuruz inþaALLAH..

ebu musab

• Ziyaretçi
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #442 : 29 Ekim 2011, 00:44:36 »
selammýz belki is kokar :)

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #443 : 29 Ekim 2011, 00:53:28 »
selammýz belki is kokar :)

Gönül üstüne...yürek yangýný der alýrýz..

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #444 : 23 Kasım 2011, 12:53:25 »
selamün aleyküm  ben kendimi kaybettim beni bulanýn bana haber vermesini  istiyorum  pes ettim pc format atýlýnca otomatikmen aylardýr hatta senelerdir girdiðim inþirah.foruma þifremi unnuttum msn yeni þifre istiyorum gelmiyor yeni üye olan bir baþka isim geliyor anlayamadým ben kendimi bir türlü bulamadým bunu nasýl yazdýnýz diye soru iþaretini msn ileti bölümlerine giriyorum ordan inþirah forumun gönderdiði bir dosyayý açýyorum  dolanbaçlý yollardan geçerek  bunu yazdým  yeni bir þifre alacak bir kardeþimin msj bekliyorum teþekkür ederim
Ýnsanlarla yüzyüze konuþarak her sorunu halledebilirsin; ama bazý insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuþacaðýný bilemezsin.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #445 : 23 Kasım 2011, 13:40:31 »
selamün aleyküm  ben kendimi kaybettim beni bulanýn bana haber vermesini  istiyorum  pes ettim pc format atýlýnca otomatikmen aylardýr hatta senelerdir girdiðim inþirah.foruma þifremi unnuttum msn yeni þifre istiyorum gelmiyor yeni üye olan bir baþka isim geliyor anlayamadým ben kendimi bir türlü bulamadým bunu nasýl yazdýnýz diye soru iþaretini msn ileti bölümlerine giriyorum ordan inþirah forumun gönderdiði bir dosyayý açýyorum  dolanbaçlý yollardan geçerek  bunu yazdým  yeni bir þifre alacak bir kardeþimin msj bekliyorum teþekkür ederim

ablacým þifreni deðiþtirdim. yeni þifrenle girdikten sonra hemen deðiþtirebilirsin.
123456

not: bu arada þifreyi açýk yazmak zorunda kaldýðým için, siz deðiþtirip tamam diyene kadar yetkinizi kaldýrmak zorunda kaldým. siz tamam dediðinizde eski yetkiniz tekraren aynen yazýlacaktýr ablacým.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #446 : 23 Kasım 2011, 14:28:33 »
MiM hocam çok þükür geldim foruma fakat þifremi deðiþtir butonunun birtürlü göremiyorum profilime  baktým hapsine baktým fakat deðiþtiremedim nerden deðiþiyor hocam biliyordum fakat bulamýyorum þimdi arastiriyorum
Ýnsanlarla yüzyüze konuþarak her sorunu halledebilirsin; ama bazý insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuþacaðýný bilemezsin.

Çevrimdışı Dilnihad

• Web Yönetim
  • MüDaViM
  • Teþekkür 8
  • Gönlün Muradý
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #447 : 23 Kasım 2011, 15:21:22 »
Bismillâh...

Profil'in Hesap Ayarlarý bölümünden þifre deðiþtirilebiliyor. Ben sizin için baktým. Siz nerede sorun yaþýyorsunuz?

Çevrimdışı Dilnihad

• Web Yönetim
  • MüDaViM
  • Teþekkür 8
  • Gönlün Muradý
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #448 : 23 Kasım 2011, 15:27:57 »
Bismillâh...

Þifrenizi seçin
Güvenlik açýsýndan harf, rakam ve sembollerden oluþan bir kombinasyon kullanmanýz önerilir.

Þifrenizi doðrulayýn

Gizli Soru
Þifrenizi hatýrlatmaya yarar. Buraya yanýtýný sadece sizin bildiðiniz bir soru ve cevap girin

Cevap
Dikkatli seçin, baþkasý cevabýnýzý tahmin edebilir!          Kutucuðun yanýnda: Bu neden boþ?

Þu anki þifreniz
Güvenlik sebebiyle þu an kullandýðýnýz þifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Profili Deðiþtir butonu var Þifreyi deðiþtir yok.

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teþekkür 26
ÝnÞiRaH KaYýP BüRoSu
« Yanıtla #449 : 23 Kasım 2011, 18:33:30 »
Dilnihad kardeþim Profil'in Hesap Ayarlarý  diye bir bölüm gözükmüyor bundan 1 sene önce deðiþtirmiþdim dediðin bölümde çýkýyordu fakat her ayrýntýya týklýyorum fakat olmuyor deðiþtiremiyorum  profile baktýðýmda yok anlayamadým neden böyle oldu  okadar bakmama raðmen  varda göremiyorsam ben yaþlandým  demektir ..........