• 07 Temmuz 2020, 00:05:21

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Adý Aþk Bu Eziyetin  (Okunma sayısı 616 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unutulan

  • Ziyaretçi
Adý Aþk Bu Eziyetin
« : 24 Ağustos 2010, 16:17:11 »
Metin’in babasý yýllar önce Yugoslavya'dan Türkiye'ye göç etmiþ inatçý bir Arnavut'tur. Hacý Ferik, Metin Oktay'a hayranlýðýndan ötürü oðluna Metin adýný koymuþtur. Metin gençlik yýllarýnda baþarýlý bir futbolcuyken ayaðý kýrýlýp futbolu býrakmak zorunda kalmýþtýr. Geçmiþte yaþanan bazý özel ve kötü anýlar Metin'in hayatýnda derin yaralar açmýþtýr. Metin, arkadaþý ve (tribün lideri) Amigo Sinan'a çok güvenmektedir ve çok sýký arkadaþtýrlar.

Sinan'ýn bir takým iþlere bulaþmasý baþlarýný derde sokacaktýr. Nereli olduðu ve ne iþ yaptýðý belli olamayan, modern mafya görünümlü, lüks arabaya sahip Atilla'nýn, Sinan'ý kandýrmasý ve bir takým iþlerde kullanmaya çalýþmasý sorunu büyütür. Sinan, Atilla'nýn teklifiyle yüklü miktarda paraya kavuþur. Sinan parayý aldýktan sonra piþman olur ve kendisini satýlmýþ hisseder. Bundan vazgeçip parayý iade etmeye karar verir.

Parayý Atilla'nýn adamlarýna iade ederler. Ancak beladan kurtulduklarýný sandýklarý bir anda, deplasmana giderken onlarý çok daha acý bir sürpriz beklemektedir.

Yönetmen
Suat Oktay Þenocak
Senaryo
Suat Oktay Þenocak
R. Zafer Yýlmaz
Oyuncular
Yusuf Günay Güney
Altuð Görgü
Murat Liman
Arzu Tan Bayraktutan
Cahit Kaþýkçýlar
Ertuðrul Saðlam
Suat Oktay Þenocak
Tür
Dram
Görüntü Yönetmeni
Serdar Güven
Müzik
Ender Gündüzlü
Celal Kaçar
Gösterim Tarihi
03 Eylül 2010 Cuma

Ülke
Türkiye
Yýl
2010


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?