• 12 Temmuz 2020, 22:06:17

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Kýlýçdaroðlu....  (Okunma sayısı 801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kir_pi

• !!!__Heyhat! Birileri duysun,akorda gelsin ritimler__!!
  • FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 6
  • !!!__Acýlarýn Sineði__!!!
Kýlýçdaroðlu....
« : 12 Eylül 2010, 19:15:07 »
Kýlýçdaroðlu oy kullanamamýþ...

Düþtü Recebinin diline:)))))))))))))))))

Avatarý resimlerden çaldým...Helal edin:))

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 15
Ynt: Kýlýçdaroðlu....
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2010, 19:43:04 »
Haberin okuyunca çok þaþýrmýþtým...Bilinçli bir seçmen olamamýþ :)))))))))))
Bir  çiçekte gördügüm gülüþüne hasret bir ömür....
Bakýþlarýnýn  sýzlattigi yüregime gömdüðüm
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnýz sana özel  sözlerin anlamlarýyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı PuSuL@

• HAYAT DENÝLEN AN ÜÇ NEFESLÝK ZAMAN, BÝRÝNÝ ALDIK BÝRÝNÝ VERDÝK.. SON NEFESTÝR GERÝYE KALAN...
  • TaLiP
  • **
  • Teþekkür 0
  • Yarab, Hak Söz Eyle Bird'imi... (...!)
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2010, 21:11:12 »
yahu siz oy kullanamamýþ diyorsunuz adam kayýp herkes kemal kýlýcdaroglunu arýyor
görenlerin, duyanlarýn, bilenlerin,    yeni. ANAYASA NAMINA TUTUP GETÝRMELERÝ RÝCA OLUNUR  :anlamadim:

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 15
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2010, 21:16:30 »
Elma desinler çýkar :)))))) Yada HAYIR çýktý desinler :)))))))))
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnýz sana özel  sözlerin anlamlarýyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı kasým

• غرف خاصة
  • TaLiP
  • **
  • Teþekkür 2
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2010, 22:11:37 »
 Bunu paylaþmasam ayýp olurdu :))

Twitter'da Kýlýçdaroðlu geyikleri dönüyor 

* BDP'den son dakika açýklamasý: Kýlýçdaroðlu'na oy kullanmamasý yönünde herhangi bir baskýda bulunmadýk!!!

* BDP'den yeni açýklama: Kýlýçdaroðlu'nun boykot edeceðini bilseydik seçim ittifaký yapardýk.

* Türk Siyasal Hayatý seni hiç unutmayacak KK ve aylarca meydanlarda coþan oy sandýðýna koþamayan genel baþkan olarak biz de unutmayacaðýz..

* CHP referandumun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidecekmiþ. "Bizim baþkan oy veremedi sayýlmaz" diyolarmýþ..

* Kemalin dediðini yap yaptýðýný yapma :)

* þimdi recep bey demez mi, "daha oy kullanmayý bile beceremeyen adam ülke yönetimine talip oluyo" diye... haksýz mý yani?

* sayýn KILIÇDAROÐLU ne yapýp yapýn sandýða gidin deyip de, kendin sandýða gidemeyiþini hangi mizah dergisine havale edeceksin?

* KK ve eþi evdelerdir. eþi elma portakal soyuyordur. KK: Soy da ver haným. Eþi: Sus bi oy bile veremedin, yok sana elma melma!

* Kýlýçdaroðlunun oy kullanamamasýný CHP Hayýr diyerek yalanladý, KK ise bu konuyu arkadaþlarým araþtýrýyor rapor hazýrlanacak, çözeriz dedi.

* KK oy kullanmamasý (doðruysa) siyasal intihara yakýn bir olay. Nasýl yani ya? Meydanlarda baðýr çaðýr sonra sandýða gitme...

* acaba KK dünkü maçtan çok etkilenip son salisede oy kullanarak kahraman olacaðýnýmý sanýyo:S

* KK'ye gelsin bu þarký: oy oy oy oy oyyy oyy aman!

* KK hayýrsýz çýktý! Madem oy kullanmayacaktýn niye meydanlarda nutuk attýn o zaman. Soyadýný Kýlýçdaroylu olarak deðiþtirebilirsin

* KK'nýn bu þekilde oy kullanamamasý Türk demokrasisinin hali açýsýndan da çok üzücü..CHP'de birileri hesabýný verse bari..

* oy'una sahip çýkamayan kk, bir ülkeye nasil sahip cýkabilir ALLAH askýna

* iyi güzel de bu KK oy kullanamadýðýný bugün mü keþfetti? nerde benim seçmen kaðýdým demedi mi?

* Ama sabah Ankara'da oy kullanacak dediler KK için, olmadý yani. Sen o ka hayýr mitingi yap bir hayýr'ý esirge, hayýr'sýz insan.

Sezonun asist kralý kemal kýlýçdaroðlu konuþtu; "atmaktan çok attýrmayý seviyorum"

Kýlýçdaroðlu "Hayýr" lýsýný yaptý oy kullanmadý...

BDP'den son dakika açýklamasý: Kýlýçdaroðlu'na oy kullanmamasý yönünde herhangi bir baskýda bulunmadýk!!!"

Bu gün çok güldüm. ALLAH sonumu hayýr getire :)

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 15
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2010, 22:17:53 »
Siz benden hýzlý davrandýnýz  :))

insan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2010, 22:27:37 »

CHP yönetimi deðiþmeli..
Kýlýçtaroðlu'nun kontrolü CHP ihtiyar heyetinin elinde..Bunaklar kurulu YSK ya göre  Kýlýçtaroðlunun seçim yapabilme yetisi olabildiði yönündeki zanlarýný  boþa çýkardý..Madem adamý istediðiniz gibi yönlendiriyosunuz iþinizi SAVsaklamadan yapýn ..Kýlçtaroðlu'na bugün yapacaklarý listesini eksik veren ihtiyar heyeti suçlu..

Çevrimdışı ~AksA~

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 4
  • Edeb Ya Hû....
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2010, 23:11:13 »
Aylardir meydanlarda "HAYIR" da HAYIR diye kendini parcalayan,ama referandumda "HAYIR" diyemeyen bir parti lideri olarak tarih yazdi bugün Kilicdaroglu   :haha:

Eeeee ALLAH in sopasi yok degil ya  :heheheh: :heheheh: :heheheh:

Insan kardesim birak yönetim falan degismesin,sol kesimin lideri olarak Kilicdaroglu´nu bulmusuz da daha ne isteriz...Hem sayesinde gülüyoruz iste fena mi    :heheheh:

Çevrimdışı kir_pi

• FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 6
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2010, 00:32:52 »
Duyumlara göre Davos' a yerleþmiþ, baþbakan oraya bi daa gitmiyeceðine sözvermiþti çünkü... :haha: :haha: :haha:

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 15
« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2010, 08:27:57 »
Kir-pi ALLAH iyliðini versin ))))))))))))))

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
« Yanıtla #10 : 13 Eylül 2010, 08:50:15 »
baþbelâsý kir-pi, ne uðraþýp duruyon garibanla...  :yihu:
adam zaten abondone olmuþ, bi de sen vurup duruyon kafasýna kafasýna be!  :haha:

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı kir_pi

• FoRuM Dostu
  • UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 6
« Yanıtla #11 : 14 Eylül 2010, 20:40:11 »
Baþ belasý falan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....Hiçç üstüme alýnmýyorum. :yihu: :yihu:
Ben vurmuyorum abi onlara söylemek uygun olurmu bilmiyorum ama ALLAH'ýn sopasý tam olarak onlara isabet etti...

Bu arada nick neden deðiþtin ki abi senin nick gayet size yakýþýyordu..
Gerçi buda yakýþmýþ ama alýþkanlýklar iþte..
Tebdili nickte ferahlýk vardýr diyenlerdesiniz yani...Ehhh eskiye dönmenizi bekleyenlerdenim haberiniz ola...