• 06 Nisan 2020, 18:51:34

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Yeni Eklentiler  (Okunma sayısı 838 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unutulan

• Ziyaretçi
Yeni Eklentiler
« : 18 Eylül 2010, 16:04:36 »
Sevdiðiniz kategori ve bölümleri favori konularým diye eklediðiniz ''Bookmark''modu siz deðerli üyelerimize kolaylýk amacýyla eklenmiþtir.Ayrýca  Facebook videolarýný da bundan sonra paylaþabileceksiniz.Yeni eklentiler olduðunda bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Özellikle de Facebook videolarý hakkýnda rica ediyorum lütfen forum misyonumuza uyan videolar ekleyin.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
Ynt: Yeni Eklentiler
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2010, 16:22:22 »
sevgili tarýk, gerek buton yazýsý, gerek tanýtým yazýsýnda türkçe karakterler baþka iþaretlerle tanýmlanmaya çalýþýlmýþ, pek hoþ bir manzara gibi durmuyor abim. bunlarý düzeltmek mümkün olmuyor mu?

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

unutulan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2010, 16:25:31 »
sevgili tarýk, gerek buton yazýsý, gerek tanýtým yazýsýnda türkçe karakterler baþka iþaretlerle tanýmlanmaya çalýþýlmýþ, pek hoþ bir manzara gibi durmuyor abim. bunlarý düzeltmek mümkün olmuyor mu?

Hocam düzeltmeye çalýþýrým olmadý uyan bir modul bulmaya çalýþýrým o da olmadý en son toptan kaldýrýrýz Hocam. :goz_kirptim:

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2010, 17:41:34 »
Hocam düzeltmeye çalýþýrým olmadý uyan bir modul bulmaya çalýþýrým o da olmadý en son toptan kaldýrýrýz Hocam. :goz_kirptim:

yok yav, kaldýrmayýz... ama, doðrusunu buluruz mutlaka, bi iznillah... bulunur, arayýnca bulunur abim.
bulunur demi?
bulunur, bulunur... bilirim!  :Anlastik: :goz_kirptim:

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!