• 23 Eylül 2019, 03:51:22

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Pakistan ordusundan çocuklara infaz  (Okunma sayısı 775 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
Pakistan ordusundan çocuklara infaz
« : 25 Eylül 2010, 08:55:23 »
Pakistan Ordusundan inanılmaz katliam.

Pakistan askerleri gözlerini bağladıkları çocukları ormanlık bir bölgeye götürerek sorguluyor ve sonra infaz ediyorlar.

Görüntülerin bir Pakistan askeri tarafından gizlice çekildiği sanılıyor.

Yaşları 12-15 arasında olduğu görülen çocukların Taliban Hareketini destekledikleri ya da ailelerinin Taliban direnişçisi oldukları için cezalandırıldığı sanılıyor.

Konuyla ilgili olarak Pakistan Hükümetinden henüz bir açıklama gelmez iken, Taliban sorumluların cezalandırılacağını duyurdu.

Görüntülerde infaz sonrası henüz ölmeyen çocukların ağlamaları ve inleme sesleri duyuluyor.

Bir Pakistan askeri elinde uzun namlulu silahla infazı bitiriyor.

Şarjörü bitene kadar çocukların üzerine boşaltan asker ayaklarıyla da kontrol yapıyor.

pressmedya.com

Katliam görüntüleri

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Ukde...

• Ziyaretçi
Ynt: Pakistan ordusundan çocuklara infaz
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2010, 16:00:36 »
Gerçekliğine inanmak istemiyorum..doğrusunu ALLAH (cc) bilir..
Binbir çeşit, senaryo yazılıp, binbir çeşit de oynanıyor...eğer öyle değil ise Rabbim cezasını verir...
Pakistan ordusunun nasıl birşey olduğunu bilmiyorum..."bildiğimiz ordu" gibiyse yapmıştır...
Her sakallı dedemiz değil ya! İslam'la ilgisi yoksa herşeyi yapar!

Görüntüler üzücüydü...Ama kesinlikle görüntüler gizlice çekilmiş değil..kesinlikle...

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2010, 18:03:19 »
kıymetli ablam, pakistan demografik yönden dünyanın en karışık bölgelerinden biridir. bir yönüyle de bize benzerler!
pakistanın bugünkü devlet başkanı olan kişi "bay %10" ismiyle maruf biri. yani bu isim ona kendi halkı tarafından verilmiştir.
ve bu adam butto ailesinin damadıdır. alevi kökene mensuplar. ve tabii alevi denince orada durmak gerekiyor. bizimle benzerlik kurduğum noktada işte tam burası.
öncelikle alevi kavramı üzerinde ufacık bir tarih analizi yapmak gerekiyor. bu toplum her nerede yaşadı ise tarih boyunca hep devlet karşıtı bir tutum almakla ünlenmiştir. bu bizde de böyledir, oradada.
bu durum onları sürekli olarak ezilmişlik psikozuna sürüklemiştir. dolayısıyla devleti elinde bulunduran hakim unsurlara karşı içlerinde sürekli bir intikam, gizli bir hınç duygusunu hep canlı tutmuşlardır.
bunu en iyi ülkemizdeki yargı ve askeri müesseselerdeki yapılanmalarına bakarak daha iyi anlayabilirsiniz. haliyle durum orada da aynıdır. ve şu an onlar iktidardalar pakistanda. tasvip edersiniz, etmezsiniz ama sünni bir yapılanma olan taliban hareketinden ölesiye korkuyorlar ve can düşmanları olarak hedefe koymuşlardır. şimdi o katliamı yapan aşağılık mahlüklar bu güruhun intikam hisleriyle büyütülmüş kanlı elleridir. o yüzden ben bu yaptıklarını onlar adına normal karşılamaktayım. sizi temin ederim eğer aynı grup türkiyde de iktidarı tam olarak ellerine geçirsinler, daha beterini yapmaktan asla geri kalmayacaklardır.

Ukde...

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2010, 00:18:55 »
 sizi temin ederim eğer aynı grup türkiyde de iktidarı tam olarak ellerine geçirsinler, daha beterini yapmaktan asla geri kalmayacaklardır.

Tam geçirseler...he..beterin-beteri durumu!!!..zaten beter..hep de bir müslüman grubun üstüne yıkarlar suçu..yakın geçmişte İzzettin Yıldırım'ın (abimiz) şehid edilmesi..Hizbullah'ın üstüne yıkılmıştı..biz de salaktık (afedersiniz) inandık...hiç iyi bir duada bulunamayacağım..Rabbim karşılığıklarını versin cehennem odunlarının...

Alevi ilişkisini anlayamadım tam olarak...

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2010, 00:29:36 »

Alevi ilişkisini anlayamadım tam olarak...

alevi ilişkisi şu ki, orada iktidar alevi bir hanedana mensup. o katliamı yapan aşağılık herzeller onların kendinden olan seçme askerleri. sahiden müslüman olsalardı o yaşta çocuklara kıyabilirler miydi hiç?

Ukde...

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2010, 00:34:12 »
Yani "Aleviliğin" İslam ile alakası yok mu?

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2010, 00:59:35 »
Yani "Aleviliğin" İslam ile alakası yok mu?

vardı!
ama eskilerde... ehli sünnet itikadında olmayan hangi hizip ve fırka varsa mutlaka oraya sızmalar olur, ve kimyasını bozarlar... çok eskilerde bizdeki aleviler beş vakit namazlarını kılarlardı. ama bugün? içlerinden biri camiye yolunu düşürse arkasından taş yağmuruna tutarlar... bizdekilerin kahir ekserisi tam bir din düşmanı olup çıktılar, ne yazık ki...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40