• 12 Temmuz 2020, 23:02:45

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Filistinli Kadýn `Danslý Ýþkence`yi Anlattý! .  (Okunma sayısı 598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

...

• Ziyaretçi
Ýsrailli bir askerin, elleri ve gözleri baðlý durumdayken etrafýnda dans ettiði Filistinli kadýn Ýhsan Dababse, o anlarý anlattý.

Ýhsan Dababse adlý Filistinli kadýn AFP`ye yaptýðý açýklamada, görüntüleri El Cezire televizyonunda izlediðini, kendisini aþaðýlanmýþ hissettiðini ve uyuyamadýðýný belirterek, ``Askerlerin kahkaha sesleri ile müzik hala kulaklarýmda çýnlýyor`` ifadesini kullandý.

Filistinli ``Mahkumlar Kulübü`` ile irtibata geçtiðini ve Ýsrail ordusunu dava etmeyi planladýðýný belirten Dababse, ``Beni tutukladýklarýnda Beytüllahim yakýnlarýndaki bir tutukevine götürdüler. Ellerim, gözlerim baðlý halde beni bir koridora koydular. Askerlerin kahkahalarýný, seslerini ve müziði duyuyordum. Olan biteni görebiliyordum, çünkü bantlar o kadar sýký deðildi. Beni kameraya çekmemeleri için onlara yalvardým`` dedi.

Dababse, olayýn Aralýk 2007`de yaþandýðýný belirterek, Ýslami Cihad üyesi olmakla suçlanarak 22 ay hapse mahkum edildiðini de anlattý.

Kanal 10 Televizyonundaki Tzinor Layla (Gece Hattý) adlý programda gösterilen videoda, Ýsrailli bir asker, elleri ve gözleri baðlý olarak duvar kenarýnda duran bir Filistinli kadýnýn etrafýnda, Arap müziði eþliðinde ve olayý görüntüleyen arkadaþlarýnýn tezahüratlarý altýnda göbek dansý yapýyor.

Çevrimdışı ~AksA~

• YöNeTiCi
  • TaLiP
  • Teþekkür 4
  • Edeb Ya Hû....
Ynt: Filistinli Kadýn `Danslý Ýþkence`yi Anlattý! .
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2010, 12:41:07 »
Ýhsan Dababse adlý Filistinli kadýn AFP`ye yaptýðý açýklamada, görüntüleri El Cezire televizyonunda izlediðini, kendisini aþaðýlanmýþ hissettiðini ve uyuyamadýðýný belirterek, ``Askerlerin kahkaha sesleri ile müzik hala kulaklarýmda çýnlýyor`` ifadesini kullandý.

Filistinli ``Mahkumlar Kulübü`` ile irtibata geçtiðini ve Ýsrail ordusunu dava etmeyi planladýðýný belirten Dababse, ``Beni tutukladýklarýnda Beytüllahim yakýnlarýndaki bir tutukevine götürdüler. Ellerim, gözlerim baðlý halde beni bir koridora koydular. Askerlerin kahkahalarýný, seslerini ve müziði duyuyordum. Olan biteni görebiliyordum, çünkü bantlar o kadar sýký deðildi. Beni kameraya çekmemeleri için onlara yalvardým`` dedi.

Bu sözleri okuyunca üzüldüm,utandim..Ve bu utanc müslümanim diyen herkesin utanci..

Güzel ALLAH im bu degerli cuma vakti hürmetine zulum altindaki tüm masum müslüman kardeslerimize yardim eylesin...

Ahirette de bu zalimlerin zebanilerle atesin hararetinden edecekleri dansi da bizlere izlemeyi nasip etsin!

Çevrimdışı insan

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 63
Filistinli Kadýn `Danslý Ýþkence`yi Anlattý! .
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2011, 13:35:42 »
Güzel kývýrýyor bel kemiðini aldýrmýþ sanki..
Çuvaldýz batýralým..
Ýslami ülkelerde bu yaz muhalif güçlere kendi askerleri tarafýndan öyle iþkeceler uygulandýki..Ýsraili mumla arattýlar yezidler..

Rabbim Müslümana zulmeden cümlesine HÝDAYET nasip eylesin..
HÝDAYETe gelmiyeceklerse cümlesini kardeþlerime zulümleri dokunmadan önce El KAHHAR ismi ile kahrý periþan eylesin..

Cenan

• Ziyaretçi
Filistinli Kadýn `Danslý Ýþkence`yi Anlattý! .
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2011, 14:03:44 »
Sadece bu yaz mý? Yýllarca Suriye'de kardeþlerimiz zindanlarda zulum görmediler mi? Kadýnlar tecavüze uðramadýlar mý?

Irak'ta, halka zulmeden, insaný insan içine çýkamayacak hale sokan sadece ABD liler mi? Hayýr! Kendi ýrkýndan kendi kanýndan olan insanlar, Iraklý araplar.

Irak'taki savaþlardan sonra dul kaldýðý, yetim çocuklarýna bakamadýðý için baþka Arap ülkelerine gidip çok çok afedersiniz kendini satan kadýnlara ne oldu? Düþenlere, ikinci darbeyi vuranlar kimler?

Müslümalar...

Ümmeti izzet-i nefsi çiðnendi ve hala çiðneniyor...

Hesabýmýz aðýr olacak.