• 21 Ekim 2018, 08:26:03

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Ana sayfa  (Okunma sayısı 934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DERDEST

• Ziyaretçi
Ana sayfa
« : 12 Aralık 2010, 13:20:10 »
ALLAHın selamı üzerinize olsun.Farkındayim ki forum için zahmet çekiliyor.ALLAH hepinizden razı olsun.Yalnız ana sayfadaki görüntü üzerinde de biraz çalışıllabilse keşke.Umarım çok şey istemiş olmam..emeğe saygı ile:)

Çevrimdışı AFFE

• YöNeTiCi
  • MüDaViM
  • Teşekkür 26
Ynt: Ana sayfa
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2010, 13:28:34 »
sitemizin yeni görümü hayırlı olsun tüm inşirah ailesine çok güzel olmuş emeği geçenlerden ALLAH razı olsun cicili bicili olmuş sanki gençleşmiş gibi site :Begendim:
İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin; ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2010, 15:47:56 »
ALLAHın selamı üzerinize olsun.Farkındayim ki forum için zahmet çekiliyor.ALLAH hepinizden razı olsun.Yalnız ana sayfadaki görüntü üzerinde de biraz çalışıllabilse keşke.Umarım çok şey istemiş olmam..emeğe saygı ile:)

mesela?!
nasıl bir görsellik arzuladığını, neler yapılabileceğini de yazarsan sevgili ra'd bakar ilgilenir inşaALLAH... olabilecekleri umarım yapar.
bunları bana yazmadığını zaten biliyorum, nasıl bir budala olduğumu en iyi sen bilirsin çünki!  :yihu:

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

DERDEST

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2010, 00:26:28 »
Estagfirulllah,büyüklerim en güzelini bilirler.Misafire konaklamak düşer.eşya tertib etmek değil:) bu arada güzel bir evsahibisiniz.Tanrı misafirleri nede şanslılar..

Çevrimdışı Rad

• Web Yönetim
  • TaLiP
  • Teşekkür 0
  • Hayyalel FELAH
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2010, 01:02:25 »
Sevgili DERDEST Sitemizde Neler Olsun istiyorsanız Yapmaya Hazırım. 
Ana Sayfada Neler Olsun İstiyorsunuz ?

DERDEST

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2010, 01:40:19 »
Saygı değer abi burada daha güzel nitelikli insanlar ve onlaırn fikirleri var.ALLAH razı olsun benim tek fikrim olur ki oda "Bakıldıklarında ALLAHı hatırlatanlar" diyorya hani...Müslüman gariptirya hani..ben bunlara talibim.Şaşalı  süslü değil,Her satırı "O"NA VARAN harekerle bezeli ye,varla yok arası,ölü ile diri arası yani ki her an göçe hazır ama dolu dolu hazır olana..Hep derim ben buraalrı camilere benzetirim..İnsan geldğinde huzur bulmalı,bir kapı açmalı ama neye açtığını hep bir değil bin düşünerek açmalı..zira katipler tarafından  noktası virgülü dahi usanmadan yazılan insanın ne yaparsa kendine olduğunu unutursak o omuzlarda ki yazıcıların işi nede zorlaşacak değilmi ..
Şahsım cahilim,içi dolu bir kiitap bulmalıyım buraya geldğimde.Yani ki KİTABIMla bana ne gönderdi ve  ne istedi ise onu.bir rivayete göre insanlar kişisel gelişim kitapları okurmuşlar.BENİM KİTABIM belli..O nu okutmayı başaranlardan ALLAH razı olsun..saygılar..misafir misafirliğini bilsin:)
Emekleriniz için Rabbim razı olsun,buralara namert alem diyenlere inat mert olanlarında varlığının ıspatı şart şahsım adına..ALLAH cc. razı olsun..

Çevrimdışı Rad

• Web Yönetim
  • TaLiP
  • Teşekkür 0
  • Hayyalel FELAH
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2010, 02:26:58 »
Açıkçası  Dediğiniz Gibi... Ama İnsanın Gönlünde geçirdiğini Tam Olarak yapması zordur. Ben Gönlünüzden Geçenleri sayfamıza Yansıtmaya çalışırım ancak bu işlerde uzmanlık gerektiriyor, sizlerden pek farkım yok aslında, ama bana burası böyle olsun deyin orayı o hale getirmeye çalışayım başarmakta  ALLAHın Yardımı iledir. Başaramazsakta Affınıza sığınırım. Kulun yapacakları Sınırlıdır.

Ana Sayfanın Sağ Tarafında Şunlar Olsun....
Ana Sayfanın Sol Tarafında Bunlar olsun...
Ortasında Bunlar Olsun Deyiverin  hele İnşALLAH...

İnanın Kaç tane Site Tasarladıysam En Zor kısım Ana sayfadır yapamamışımdır Hayat dünyası ile alakalıdır Meşgalelerden Olsa gerek Pek Geniş bir Dünyam Yok bu konularda.  Siz Yazın inşALLAH Bende çabalıyayım.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40