• 21 Ekim 2018, 09:06:43

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: siteye ne oluyor, bunca zamandır?!  (Okunma sayısı 1092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
siteye ne oluyor, bunca zamandır?!
« : 15 Ocak 2011, 18:08:39 »
sevgili ra'd ve,
sitenin sunucusu olan muhterem kardeşim...

neler oluyor?
son bir haftadır sitenin canına okunuyor... sürekli olarak değişmeler oluyor, mesaj yazıyorsunuz, bir bakıyorsunuz, son yazılanlar gitmiş, site iki üç gün önceki haline dönmüş, sora bakıyorsunuz  o yazdıklarınız geri gelmiş, son yazılanlar kaybolmuş!

yav artık kimse yazmaz oldu, yazma isteğini kaybetti insanlar... hergün yaklaşık asgari 70-80 ziyaretçi olurken şimdi bu sayı 20-30 civarına düştü. hevesler kırıldı, kırılıyor...
bu gidişle site artı iyice ölüm sessizliğine bürünmeye başladı...

bir evde hergün zelzele yaşanınca insanlar artık içine girip oturmak istemiyor!

lütfen!
ya buna bir hâl çaresi bulun, yahut kapatalım dükkanı gitsin artık... boşa kürek sallamak zahmetinden de kurtarmış olursunuz bizleri böylece!
bu yazdıklarım sitenin sunucusu olan firma içindi!

okuyup okuma durumları olur mu bilmiyorum, ama umarım onları bilen tanıyan biri olarak sevgili ra'd kardeşim bizi bilgilendirecektir...

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Çevrimdışı sırr-ı nihan

• BiSMiLLaH
  • *
  • Teşekkür 0
Ynt: siteye ne oluyor, bunca zamandır?!
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2011, 19:34:24 »
Hocam ağzınıza sağlık.. Paylaştığım birkaç konunun silinmesiyle dahi benim canım sıkılıyorsa.. Onca emek harcayan değerli arkadaşların bizi neden yalnız bıraktığını anlamak çok güç değil.. Eğer kurucu arkadaşların teknik eksikliği varsa şayet; bu işlerin ehli olan fussilet hoca'dan yardım isteyebiliriz.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2011, 19:39:41 »
yok sevgili hasanım, bunun teknik arkadaşla değil, sunucuyla ilgisi var sanıyorum.
hem fussilet hoca meslek değiştirdi, öğretmen oldu. yani milli eğitim camiasında şu an ve çok da yoğun abim.
kendi sitesine bile sanırım ayda ancak bir kere uğrayabiliyor.

...

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2011, 16:16:00 »
Kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım ama sevgili RAD bu işi daha iyi biliyor ve yine teknik bilgisini konuşturmuş,ALLAH C.C. ondan razı olsun inşALLAH.

Çevrimdışı Rad

• Web Yönetim
  • TaLiP
  • Teşekkür 0
  • Hayyalel FELAH
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2011, 16:18:49 »
Hocam Görüştüğümüz gibi. Durum.  Açıkçası  Suncumuz 1 aydır tekliyormuş pek biz fark edemesekte öyle imiş. Arkadaşlar sunucumuzu Sıfır almışlar ve şu an bu sorun hal oldu tek sorun ise Yeni sunucumuza geçmemek oldu. ve bir kaç gün sonra busarı bizim için bitecektir.  Yeni sonucumuz 3 yıla yakın kesintisiz götürecektir umarım öyle düşünüyorum.

Yani teknik bir arıza Sunucunun kendisinde olduğu için sitemiz Aksamalara uguryor, Bu gece inşALLAH. Sorun kalmayacaktır. bilgilendirme mesajımı yazdım Yanlız gece 00 dan sonra Yazı yazmamınızı diliyorum.

Sunucu tasınacaktır çünkü Yine Yazılarınız kaybolmasın diye.

00 dan sonraki yazılarınız  yeni sunucu aktif olana kadar yazmamız. Fazla  sürmiyecektir zannediyorum.

Çevrimdışı Rad

• Web Yönetim
  • TaLiP
  • Teşekkür 0
  • Hayyalel FELAH
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2011, 19:01:34 »
DEĞERLİ DOSTLAR  BUNUDA  EKLİYEYİM  YENİ SUNUCUMUZA GEÇMEK İÇİN HİÇ BİR SORUNUMUZ  KALMADI  GEÇTİK.  ANCAK  DOMAİN FİRMAMIZIN  DNS İPLERİNİ YÖNLENDİRDİKTEN  SONRA  AKTİF OLABİLMESİ 24/48 SAAT  ARASI DEĞİŞEBİLİR DEDİLER YANİ  İKİLİ SİTE  ŞU AN  HALA DEVAM EDİYOR OLABİLİR.

DNS'LER  AKTİF OLUNCA DUYURU YAPACAĞIM İNŞALLAH. TAKİPTEYİM FİRMA İLE GÖRÜŞTÜM ONLARDA  YAPACAĞIMIZ BİR ŞEY YOK DEDİLER BEKLEMEMİZ GEREKİYOR.

YAZILARINIZI SİTEYE EKLERKEN BİR YEDEKTE SİZDE BULUNSUN LÜTFEN.  YİNEDE İP YÖNLENDİKTEN SONRA  BİR SORUN OLURSA  TAMAMLAMAYA CALISIRIM AMA SİZ YİNEDE  BU GÜN YARIN YAZILARINIZI YEDEĞİNİ ALIN..

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2011, 20:52:48 »
tamamdır sevgili ra'd, o halde sen bize tamam deyinceye kadar biz yazı eklemeyelim. bi daha inşaALLAH böyle bir sorun yaşamayız.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teşekkür 51
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2011, 10:16:01 »
bu süre dolmadı mı acaba?
senden haber bekliyoruz sevgili ra'd!

Çevrimdışı Rad

• Web Yönetim
  • TaLiP
  • Teşekkür 0
  • Hayyalel FELAH
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2011, 17:28:10 »
Hocam  Tamamdır Sitemiz  Taşınmıştır Yeni İp Adresine.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40