• 25 Şubat 2020, 12:48:13

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Mel Gibson Müslüman Oldu  (Okunma sayısı 729 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
Mel Gibson Müslüman Oldu
« : 13 Şubat 2011, 09:35:09 »
Ünlü aktör Mel Gibson bugün Beverly Hills Müslüman Merkezi (The 90210 Center For Islam) önünde yaptýðý basýn açýklamasýnda bir süre önce Müslüman olduðunu açýkladý. "'Ýsa'nýn Aþký' filminden sonra Hristiyanlarýn tepkisini çekmek istemedigim için Müslüman olduðumu açýklamadým. Ama artýk içimdeki Ýslam aþkýný gizli tutmam mümkün degil." þeklinde konuþtu. Bir süre Ýslami bilgisini çeþitli ülkelerdeki medreselerde geliþtirdikten sonra sinema kariyerine devam edeceðini açýklayan 50 yaþýndaki aktör, þu anda yönetmenliðini yapacaðý ve baþrolünü oynayacaðý ve Hamza'nýn hayatýnýn konu edilecegi "ALLAH'ýn Kýlýcý" isimli filmin senaryosu üstünde çalýþmakta olduðunu belirtti. "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmaný konusunda görüþüyoruz. ÝnþALLAH 1-2 sene içinde çekimlere baþlarýz." dedi.

Bir film setinde uzaktan kulaðýna gelen ezan sesinin etkisi ile Ýslam'ý araþtýrmaya baþladýðýný belirten Gibson, Ýslam'ýn tevhidi evren anlayýþýnýn kendisini etkilediðini belirtti. Daha sonra öðle namazý için gazetecileri Beverly Hills Müslüman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

Çevrimdışı __MiM__

• __HiÇ__
  • Teþekkür 51
Ynt: Mel Gibson Müslüman Oldu
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2011, 09:36:40 »
bu haber biraz eski... lakin henüz yeni haberim oldu. sevindim cidden.
muhtemelen bundan bir çoðunuzun haberi vardýr. ama yine de böyle güzel bir haberin sitemizde bulunmamasýný istemedim.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

insan

• Ziyaretçi
Ynt: Mel Gibson Müslüman Oldu
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2011, 01:28:21 »

bu haber biraz eski... lakin henüz yeni haberim oldu. sevindim cidden.
muhtemelen bundan bir çoðunuzun haberi vardýr.

Sayenizde haberdar oldum...

ALLAH yardýmcýsý olsun..
ALLAH kurtuluþa erenlerin sayýlarýný arttýrsýn..