• 18 Eylül 2019, 20:31:06

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Esselamu aleyküm  (Okunma sayısı 1779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HAdeKa

• Mani_Sa_Karya_lı_10
  • TaLiP
  • **
  • Teşekkür 4
Ynt: Esselamu aleyküm
« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2011, 23:52:03 »
ve aleyküm selam hoş geldiniz..
>>> "Tutalım ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayım…" [Hz. Mevlana] <<<

DERDEST

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2011, 01:48:45 »
Bismillâh...

Ben de mustazaf abime katılıyorum.

Burada neye göre yönetimde görev verildiğini anlamış değilim.

Lâyık görenlere sevgi, saygı ve teşekkürlerim her daim baki.

Fakat ben teknik bölümde, üye kardeşlerimin bir sorununu halletmiş değilim.

Forumun canlanması, üyelerin kaynaşması adına bir faaliyetim yokken, bu işi canla başla yürüten kardeşlerime

-benim adımın önüne  ''ADMİN''  koyanları kastedmiyorum- haksızlık ediyormuşum gibi geliyor. :gul:

hakkı bilen kardeşim hak üzerine olasın.

bir şey rica edicem yönetimdeki kardeşlerimden;
lütfen ismimin altında ki admin yazısını kaldırırmısınız.
rica ediyorum.  :gul:

ALLAHın selamı ve bereketi üzerinize olsun..

Sitemizde son hafta olan değişiklikler hakkında biraz görüş alış-verişinde bulunmamız gerekli..

Mim hoca bendeniz ve birkaç kardeşlerimizin üye olduğu kardeş site Ebedi com. sitesi ne yazık ki kıssa bir süre içinde kapanacak..

Bu sebeple orda bulunan birbirinden değerli kardeşlerimize İnşirah Ailesi adına bizimle yola devam etmeleri için buraya davet ettik..
ALLAH razı olsun kardeşlerimizde bizim davetimize icabet edip gelmeye başladılar..

İnşirah 1 yıllık yeni bir site..tabi ki pek çok eksikleri var…Ailemize katılan bu kardeşlerimizin fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanarak sitemizi daha verimli daha aktif bir konuma getirmek için elimizden geleni hep beraber yapmaya çalışacağız ALLAHın izniyle..

Bu değişiklikleri daha kolay yapabilmek ve yeni gelen kardeşlerimizin çekinmeden istek ,görüş şikayetlerini çözümlemek adına Ebei com.da görev yapmış işinin ehli kardeşlerimize görevler verdik..

Neden bu görevler verildi diye anlayamayan kardeşlerime de cevap olur bunlar umuyorum.Ve verilen ölüm gelmeden ihanet görülmeden geri alınmaz düsturu ile devam edilir yola..

Yanlış anlaşılma olmasın ..bur bir rütbe  değil ünvan değil ,görev dağılımıdır.Ayrıca iş öğrenilir ,söz ise öğretilire inananlardanız...Hak yolda daha sağlam ve hızlı ilerlemek adına “elinizi taşın altına koyun “ diye emrivakiler yaptık..

Din kardeşliğinin üstü ,rütbesi,olmaz…

Nazarımızda görev verilen insaların HAKKI konuşmaları ve sözü konuşmak yerine öğretmelridir bu görevlerin sebepleri.

Diğer bir sebep ise, Ebedi.comun zaruri kapanması ile oradaki kardeşlerimizin inşiraha tutunmaları ile bir köprü atıldı.İstedikki o köprünün direklerinden birkacıda kendi içlerinden güvenip inandıkları sözlerini baş tacı ettkleri insanlardan olusun.Diğer bisebepte elbetteki tecrübeleri,bilgileri deneyimlerinden faydalanmaktır.

Gelen kardeşlerimiz kendilerini yabancı ve yalnız hissetmesinler.Biz nereye geldik demesinler. kendilerinden bir parca bulsunlar .

ve hatta yıkılmayacak oldukarını anlasınlar diye bu görev verildi.

nasıl biz olurdukki bir anda,ve söz sahibi olabilsinler dertlerini ve sıkıntılarını daha iyi anlatacalarını düşünerek  aralarından yine diyorum tanıdıkları bildkleri abi ve ablalarına bu görevler verildi.

Buradaki insanlar nekadar kucak açsalarda gelenlere,yeni gelenlerin çekingenliği kardeşlerimizde oluşsun istemedik.

Forumda görsel olrak istekler doğrultusunda değişikliklere başlandı.diğer konular hakkındaki değişiklikleri İsteklerinizi yazarsanız seviniriz.

Yönetimdeki kardeşlerimin bende dahil yeniliklere ihtiyacı var.Kimsenin görevi kalıcı değil .bu bir bayrak yarışı,gün gelecek herkez görevi yenilere bırakacak.Ancak şu anda bu görevden kimsenin kacacağını düşünmüyorum.

hayırlı olur inşaALLAH
inşaALLAH

Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurur:
    "Mümin, mümin için birbirini pekiştiren duvar gibidir." (435)
    Onun içindir ki halisane bir kardeşlik büyük bir nimettir.

Kolay gelsin.

Selamun aleyküm..

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teşekkür 15
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2011, 16:03:58 »
Ve aleyküm selam
Bir  çiçekte gördügüm gülüşüne hasret bir ömür....
Bakışlarının  sızlattigi yüregime gömdüğüm
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnız sana özel  sözlerin anlamlarıyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı zero

• Sevgili dost,Bir yol buldum öteye geçerek gözlerinden,İşte yeni bir dünya peygamber sözlerinden
  • FoRuM Dostu
  • TaLiP
  • Teşekkür 2
  • Sığdırıver o halde avucunun içine sınırsızlığı
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2011, 12:15:09 »
hosgeldin sen yesil yol abi.:)  :cicek1: 3 gun olmazmis :) thankyoru  :goz_kirptim:
Sevgili Dost, İnsan yoktu ve sınır yoktu. İnsan geldi ve elindeki tebeşirle sınırlar çizmeye başladı. ALLAH'ın da sınırları vardır!

mustazaf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2011, 12:56:16 »
hosgeldin sen yesil yol abi.:)  :cicek1: 3 gun olmazmis :) thankyoru  :goz_kirptim:

:gul:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40