• 22 Şubat 2020, 08:55:00

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Esselamu aleyküm  (Okunma sayısı 1827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HAdeKa

• Mani_Sa_Karya_lý_10
  • TaLiP
  • **
  • Teþekkür 4
Ynt: Esselamu aleyküm
« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2011, 23:52:03 »
ve aleyküm selam hoþ geldiniz..
>>> "Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana] <<<

DERDEST

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2011, 01:48:45 »
Bismillâh...

Ben de mustazaf abime katýlýyorum.

Burada neye göre yönetimde görev verildiðini anlamýþ deðilim.

Lâyýk görenlere sevgi, saygý ve teþekkürlerim her daim baki.

Fakat ben teknik bölümde, üye kardeþlerimin bir sorununu halletmiþ deðilim.

Forumun canlanmasý, üyelerin kaynaþmasý adýna bir faaliyetim yokken, bu iþi canla baþla yürüten kardeþlerime

-benim adýmýn önüne  ''ADMÝN''  koyanlarý kastedmiyorum- haksýzlýk ediyormuþum gibi geliyor. :gul:

hakký bilen kardeþim hak üzerine olasýn.

bir þey rica edicem yönetimdeki kardeþlerimden;
lütfen ismimin altýnda ki admin yazýsýný kaldýrýrmýsýnýz.
rica ediyorum.  :gul:

ALLAHýn selamý ve bereketi üzerinize olsun..

Sitemizde son hafta olan deðiþiklikler hakkýnda biraz görüþ alýþ-veriþinde bulunmamýz gerekli..

Mim hoca bendeniz ve birkaç kardeþlerimizin üye olduðu kardeþ site Ebedi com. sitesi ne yazýk ki kýssa bir süre içinde kapanacak..

Bu sebeple orda bulunan birbirinden deðerli kardeþlerimize Ýnþirah Ailesi adýna bizimle yola devam etmeleri için buraya davet ettik..
ALLAH razý olsun kardeþlerimizde bizim davetimize icabet edip gelmeye baþladýlar..

Ýnþirah 1 yýllýk yeni bir site..tabi ki pek çok eksikleri var…Ailemize katýlan bu kardeþlerimizin fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanarak sitemizi daha verimli daha aktif bir konuma getirmek için elimizden geleni hep beraber yapmaya çalýþacaðýz ALLAHýn izniyle..

Bu deðiþiklikleri daha kolay yapabilmek ve yeni gelen kardeþlerimizin çekinmeden istek ,görüþ þikayetlerini çözümlemek adýna Ebei com.da görev yapmýþ iþinin ehli kardeþlerimize görevler verdik..

Neden bu görevler verildi diye anlayamayan kardeþlerime de cevap olur bunlar umuyorum.Ve verilen ölüm gelmeden ihanet görülmeden geri alýnmaz düsturu ile devam edilir yola..

Yanlýþ anlaþýlma olmasýn ..bur bir rütbe  deðil ünvan deðil ,görev daðýlýmýdýr.Ayrýca iþ öðrenilir ,söz ise öðretilire inananlardanýz...Hak yolda daha saðlam ve hýzlý ilerlemek adýna “elinizi taþýn altýna koyun “ diye emrivakiler yaptýk..

Din kardeþliðinin üstü ,rütbesi,olmaz…

Nazarýmýzda görev verilen insalarýn HAKKI konuþmalarý ve sözü konuþmak yerine öðretmelridir bu görevlerin sebepleri.

Diðer bir sebep ise, Ebedi.comun zaruri kapanmasý ile oradaki kardeþlerimizin inþiraha tutunmalarý ile bir köprü atýldý.Ýstedikki o köprünün direklerinden birkacýda kendi içlerinden güvenip inandýklarý sözlerini baþ tacý ettkleri insanlardan olusun.Diðer bisebepte elbetteki tecrübeleri,bilgileri deneyimlerinden faydalanmaktýr.

Gelen kardeþlerimiz kendilerini yabancý ve yalnýz hissetmesinler.Biz nereye geldik demesinler. kendilerinden bir parca bulsunlar .

ve hatta yýkýlmayacak oldukarýný anlasýnlar diye bu görev verildi.

nasýl biz olurdukki bir anda,ve söz sahibi olabilsinler dertlerini ve sýkýntýlarýný daha iyi anlatacalarýný düþünerek  aralarýndan yine diyorum tanýdýklarý bildkleri abi ve ablalarýna bu görevler verildi.

Buradaki insanlar nekadar kucak açsalarda gelenlere,yeni gelenlerin çekingenliði kardeþlerimizde oluþsun istemedik.

Forumda görsel olrak istekler doðrultusunda deðiþikliklere baþlandý.diðer konular hakkýndaki deðiþiklikleri Ýsteklerinizi yazarsanýz seviniriz.

Yönetimdeki kardeþlerimin bende dahil yeniliklere ihtiyacý var.Kimsenin görevi kalýcý deðil .bu bir bayrak yarýþý,gün gelecek herkez görevi yenilere býrakacak.Ancak þu anda bu görevden kimsenin kacacaðýný düþünmüyorum.

hayýrlý olur inþaALLAH
inþaALLAH

Resulullah (s.a.v.) þöyle buyurur:
    "Mümin, mümin için birbirini pekiþtiren duvar gibidir." (435)
    Onun içindir ki halisane bir kardeþlik büyük bir nimettir.

Kolay gelsin.

Selamun aleyküm..

Çevrimdışı Renanet

• UzMaN ÜYE
  • Teþekkür 15
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2011, 16:03:58 »
Ve aleyküm selam
Bir  çiçekte gördügüm gülüþüne hasret bir ömür....
Bakýþlarýnýn  sýzlattigi yüregime gömdüðüm
Ömrüm sana  özlem dolu sözler göndersede sana yalnýz sana özel  sözlerin anlamlarýyla hitap etmeyi  bir ömre  bedel isterdim....

Çevrimdışı zero

• Sevgili dost,Bir yol buldum öteye geçerek gözlerinden,Ýþte yeni bir dünya peygamber sözlerinden
  • FoRuM Dostu
  • TaLiP
  • Teþekkür 2
  • Sýðdýrýver o halde avucunun içine sýnýrsýzlýðý
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2011, 12:15:09 »
hosgeldin sen yesil yol abi.:)  :cicek1: 3 gun olmazmis :) thankyoru  :goz_kirptim:
Sevgili Dost, Ýnsan yoktu ve sýnýr yoktu. Ýnsan geldi ve elindeki tebeþirle sýnýrlar çizmeye baþladý. ALLAH'ýn da sýnýrlarý vardýr!

mustazaf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2011, 12:56:16 »
hosgeldin sen yesil yol abi.:)  :cicek1: 3 gun olmazmis :) thankyoru  :goz_kirptim:

:gul: