• 12 Aralık 2018, 19:51:40

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Sen ne doğulu ne batılısın! Sen müslüman kadınsın!  (Okunma sayısı 324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cecenyam

• غرف خاصة
  • TaLiP
  • **
  • Teşekkür 2
  • Sabır, savaş, zafer... Adım Müslüman
Şu sözler, Müslüman bir Alman hanımın öğütleridir:

“Batının fikirleri ve modası seni aldatmasın. Bunların tamamı, bizim servetlerimizi ele geçirmek, bizi yavaş yavaş dinimizden uzaklaştırmak için kurdukları birer tuzaktır.

İslam ve onun aile nizamı kadın için en uygun bir nizamdır. Çünkü kadının evinde oturması, onun tabiatına daha uygundur. Belki siz niçin diye soracaksınız.
Çünkü ALLAH Teala, erkeği dayanıklılığında, aklında ve vücut yönünden kadından daha güçlü yaratmıştır. Kadın, duygusal ve heyecanlı bir yaratılışa sahiptir. Erkeğin sahip olduğu vücut kuvvetine sahip değildir. Kadın belli ölçüde, erkekten daha değişken bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı ev, kadın için bir huzur mekânıdır. Eşini ve çocuklarını seven bir kadın, sebepsiz yere evini terk etmez ve genel olarak erkeklere karışmaz. Batıdaki kadınların %99’u düştükleri bataklığa ancak kendilerini sattıktan sonra düşmüşlerdir. Kalplerinde ALLAH korkusu yoktur.

Batı dünyasında kadının böyle yoğun bir şekilde iş hayatına çıkması, erkeği kadının rolünü üstlenir hale getirdi. Erkek şimdi evde oturup tabakları yıkıyor, çocuklarını susturuyor ve şarap içiyor. Ben İslam’ın erkeğin eşine yardım etmesine mani olmadığını hatta buna teşvik ettiğini biliyorum. Fakat bu, rollerin değişmesine götürecek kadar değildir.”

There are no comments for this topic. Do you want to be the first?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40